Sorsoltak a Magyar Kupában: a következő kör programja

Horváth Ferenc és Urbán Flórián csapata is idegenben lép pályára.

Forrás:

A MOL Magyar Kupában a második forduló következik, ennek a sorsolását csütörtökön tartotta az MLSZ. Horváth Ferenc csapata, a Dunaújváros a Pécsváraddal csap össze idegenben, míg az Urbán Flórián irányította BVSC a Király SE otthonában vizitál.

Érdekesség, hogy az együtteseket a szövetség földrajzi alapon (északkelet, délkelet, északnyugat és délnyugat) négy csoportra bontotta, a sorsolás során azonos csoportokban szereplő gárdák kerülhettek össze.  

Érdekesség, hogy ebben a körben sem lépnek pályára az NB I-es és az NB II-es csapatok. A mérkőzéseket augusztus utolsó hétvégéjén rendezik meg. 

MOL Magyar Kupa 2. forduló párosítása:

DEAC (NB III)–Eger SE (NB III)
Tatabányai SC (NB III)–Balatonfüredi FC (NB III)
Zsámbéki SK (NB III)–Bicskei TC (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Budaörs (NB III)
Füzesgyarmati SK (NB III)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
Balatonszepezdi ÖKSK (Veszprém II.)–Komáromi VSE (NB III)
Király SE (Vas I.)–BVSC Zugló (NB III)
Úrkút SK (Veszprém I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
Silver Tüzép Karancslapujtő (Nógrád I.)–FC Hatvan (NB III)
Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)
REAC Sport Kft. (BLSZ I.)–ESMTK (NB III)
Székkutas TC (Csongrád-Csanád II.)–Monor (NB III)
Edelény Borsodszer (Borsod-Abaúj-Zemplén II.)–Balassagyarmati Városi SE (NB III)
Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Tiszafüredi VSE (NB III)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun I.)–Jászberényi FC (NB III)
Lajosmizsei VLC (Bács-Kiskun I.)–Meton FC Dabas SE (NB III)
VS Dunakeszi (Pest I.)–Szolnoki MÁV FC (NB III)
Kadarkút VSK (Somogy I.)–Iváncsa KSE (NB III)
43. sz. Építők SK (BLSZ I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
Pécsi Vasutas SK (Baranya I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–Dunaújváros (NB III)
Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Tatai AC (Komárom-Esztergom I.)
Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)–Söpte SE (Vas I.)
Abda SC VVFK Bau (Győr-Moson-Sopron I.)–Zalaszentgróti VFC (Zala I.)
Dunaharaszti MTK (Pest I.)–Bölcske SE (Tolna I.)
BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
Lenti TE SE (Zala I.)–XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)
Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Hidasnémeti VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
Mátraderecskei SE (Heves II.)–Putnok FC (NB III)
K. Ócsárd SE (Baranya II.)–Nagyatádi FC (Somogy I.)
Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)–ASR Gázgyár (BLSZ I.)
Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)–Bugyi OBO SE (Pest I.)
 

Legfrissebb híreink