FK Crvena Zvezda–UC Sampdoria 2–2 (1–2) – tizengyesekkel 3–5
Gólszerző: Djuric (5.), N. Mituljikic (53.), ill. Donato (27., 40.)
FK Crvena Zvezda: Lukic – Zivanovic, Ikankovic, Petrovic, Djuric, Curic, Knezevic, J. Mituljikic, lazetic, N. Mituljikics, Petrovic
UC Sampdoria: Colleoni – Campaner, Chiarlone, Dolcini, Canovi – Paoletti, Donato, Malagrida, Bertozzi – Vigliani, Pedicillo

Már nyolcadik alkalommal rendezték meg az utánpótlás Honvéd-kupát, melyre komoly ellenfelek érkeztek. Többek között a későbbi győztes Sampdoria vagy épp a másik döntős a Crvena Zvezda.

A kupa döntője elképesztő izgalmakat hozott. A pályaválasztóként kifutó Zvezda már az ötödik percben vezetéshez jutott Djuric révén, de a Sampdoria fordítani tudott Donato duplájával. Igen ám, de Mituljikic az 53. percben egyenlített, és mivel több gól nem esett, büntetőkkel kellett eldönteni a bajnok kilétét.

Úgy tűnt, a párbajban szerb győzelem születik, de a Zvezda kapusa bemozdult az egyik tizenegyesnél, így azt újra rúgatta a játékvezető, és ekkor már nem tudott hárítani a hálóőr. Végül a párbajt 3-5 arányban a Sampdoria nyerte.