Puskás Akadémia-Kaposvár: drámai végjáték – GÓLOK TÖRTÉNETE

Senki nem mehet biztosra a Kaposvár ellen.

PUSKÁS AKADÉMIA-KAPOSVÁR 2-1

Drámai végjátékkal fejeződött be a Puskás Akadémia és a Kaposvár összecsapása, melyet az előbbi csapat nyert meg 2-1-re. Ennek ellenére a Kaposvár bebizonyította, hogy ugyan nincs esélyük már bennmaradni, de senki sem könyvelhet el előre ellenük 3 pontot. Győzelmével a felcsútiak egy hatalmas lépést tettek a dobogó legalsó foka felé.

A MECCS FŐSZEREPLŐI: A KAPOSVÁRI SZURKOLÓK

Minden elismerést megérdemelnek. Szép számban utaztak el Felcsútra, annak ellenére, hogy a csapatuk már kiesett. Itt mutatkozik meg az igazi fanatizmus, hogy a legnagyobb nehézségben is a csapatuk mellett állnak.

A MECCS KULCSMOMENTUM: TAMÁS NÁNDOR GÓLJA

A végén jött a dráma. A rendes játékidő utolsó percében megszerezte a vezetés a Puskás Akadémiának Tamás Nándor és mint kiderült, győztes találatot szerzett.

7. perc: Knezevic bal lábbal a bal alsó sarokba helyezte a labdát, Pogacsicsnak esélye sem volt. 1-0!

Security Check Required

(null)

23. perc: Egy jobb oldali szöglet után, Szakály megelőzte Favorovot, és 3 méterről a bal alsó sarokba lő. 1-1!

PAFC – Kaposvár 1-1

90. perc: Urblík balról adja középre a labdát, ami Ur fejéről Tamás Nándor elé került és 8 méterről a kapu jobb oldalába lőtte a játékos. 2-1!

(null)

A következő fordulóban a kiesés elől menekülő DVSC ellen lép majd pályára a Puskás Akadémia, míg a Kaposvár a DVTK-t fogadja hazai pályán.

JEGYZŐKÖNYV

Puskás Akadémia FC-Kaposvári Rákóczi FC 2-1 (1-1)

Pancho Aréna, v.: Solymosi
Puskás Akadémia FC: Tóth B. – Szolnoki (Radics, 29.), Meissner, Hadzsiev, Deutsch L. – van Nieff – Slagveer (Tamás N., 75.), Favorov (Urblík, 60.), Knezevic, Gyurcsó (Nagy Zs., 75.) – Vanecek (Mebrahtu, 60.)
Kaposvári Rákóczi FC: Pogacsics – Vachtler (Nagy J., 74.), Ur, Szabó A., Hadaró (Fodor M., 30.) – Nagy T. (Csiki, 61.), Trebotic – Pintér Á. (Borbély, a szünetben), Szakály A., Palic (Balázs Zs., 61.) – Ádám
gólszerzők: Knezevic (8., 11-esből), Tamás N. (90.), illetve Szakály A. (23.)

REAKCIÓK: HAMAROSAN