Óriási dráma Nagy Ádámék meccsén

Emlékezetes estéje volt a magyar középpályásnak.

A Bristol City drámai csatában, 3-3-as eredményt követően tizenegyesekkel kikapott a QPR-tól az angol Ligakupa első fordulójában kedd este, így búcsúzott a sorozattól.

A rendes játékidő valódi gólpárbajt hozott, a félidei 2-2 után sokáig vezetett a Bristol, a 72. percben pedig csereként lépett pályára Nagy Ádám – a magyar válogatott középpályás testközelből élhette át, ahogy a 86. percben a vendéglátó egyenlít. A hosszabbítás sem hozott változást az eredményben,

így jöhettek a büntetők, a Bristolból pedig hárman hibáztak (Nagy nem volt a rúgók között), míg a QPR-ból csupán ketten.

A dolog érdekessége, hogy hétvégén ismét összecsap a két együttes – immár hazai környezetben vehet revansot a Bristol a bajnokságban, remélhetőleg Naggyal a kezdőcsapatban.