Nosztalgia: képernyőn a magyar válogatott egyik legszebb döntetlenje

A meccs, amit még az unokák is meg fognak ismerni.

Az MTVA sajtóosztálya az alábbi közleményt jutatta el az nb1.hu-hoz:

,,Szombaton a döntetlen, amit még az unokáidnak is emlegetni fogsz – Izland–Magyarország Eb-mérkőzés az M4 Sporton #éldátújra

Folytatva a múltidézést, az M4 Sport szombaton 17.15-től az Izland–Magyarország (1–1) 2016-os Eb-csoportmérkőzést tűzte műsorára a nyári időszámítás előestéjén. A közszolgálati sportcsatorna a 2016-os Eb-szereplés mérkőzéseinek újraélésével kíván hozzájárulni a hétköznapok változatosságához. #éldátújra.

Emlékszel arra a napra? 2016. június 18., közel 20 ezer magyar drukker Marseille-ben és több százezer a tévéképernyők előtt. A szigetországi csapat az első félidőben büntetőrúgásból vezetést szerzett, majd a 88. percben jött Birkir Már Saevarsson és… a folytatást nézd meg az M4 Sporton szombaton 17.15-kor.

Izland–Magyarország Eb-mérkőzés szombaton 17.15-kor az M4 Sporton."