NB I: az első 11 forduló programja

Elkészült a sorsolás.

Forrás:

A Kisvárda ellen hazai pályán kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2021/22-es idényét a sorozatban negyedik sikerére készülő Ferencváros.

A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának szerdai beszámolója szerint a július 31-én és augusztus 1-jén esedékes nyitófordulóból kiemelkedik az előző idényben a MOL Magyar Kupa-győztes Újpest és a bajnoki ezüstérmes Puskás Akadémia FC összecsapása.
    
Az élvonalba feljutott csapatokra fővárosi ellenfél vár: a Gyirmót az MTK Budapestet fogadja, míg a Debreceni VSC a Budapest Honvédhoz látogat.
    
A Ferencváros és a MOL Fehérvár FC már a második fordulóban megmérkőzik egymással, az FTC és az Újpest pedig a hetedik körben, szeptember végén találkozik első alkalommal.

Az első 11 forduló programja:
1. forduló (július 31.):

Gyirmót FC Győr-MTK Budapest
Ferencváros-Kisvárda Master Good FC
Zalaegerszeg-MOL Fehérvár FC
Újpest FC-Puskás Akadémia FC
Budapest Honvéd-Debreceni VSC
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC
    
2. forduló (augusztus 7-8.):
Debreceni VSC-Újpest FC
Puskás Akadémia FC-Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Zalaegerszeg
MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good FC-Gyirmót FC Győr
MTK Budapest-Budapest Honvéd FC
    
3. forduló (augusztus 14-15.):
Gyirmót FC Győr-MOL Fehérvár FC
Ferencvárosi TC-Mezőkövesd Zsóry FC
Zalaegerszeg-Puskás Akadémia FC
Paksi FC-Debreceni VSC
Újpest FC-Budapest Honvéd FC
MTK Budapest-Kisvárda Master Good FC
    
4. forduló (augusztus 21-22.):
Újpest FC-MTK Budapest
Budapest Honvéd FC-Paksi FC
Debreceni VSC-Zalaegerszeg
Puskás Akadémia FC-Ferencvárosi TC
Mezőkövesd Zsóry FC-Gyirmót FC Győr
MOL Fehérvár FC-Kisvárda Master Good FC
    
5. forduló (augusztus 28-29.):
Gyirmót FC Győr-Puskás Akadémia FC
Ferencvárosi TC-Debreceni VSC
Zalaegerszeg-Budapest Honvéd FC
Paksi FC-Újpest FC
Kisvárda Master Good FC-Mezőkövesd Zsóry FC
MTK Budapest-MOL Fehérvár FC
    
6. forduló (szeptember 11-12.):
Paksi FC-MTK Budapest
Újpest FC-Zalaegerszeg
Budapest Honvéd FC-Ferencvárosi TC
Debreceni VSC-Gyirmót FC Győr
Puskás Akadémia FC-Kisvárda Master Good FC
Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC
    
7. forduló (szeptember 25-26.):
Gyirmót FC Győr-Budapest Honvéd FC
Ferencvárosi TC-Újpest FC
Zalaegerszeg-Paksi FC
MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC
Kisvárda Master Good FC-Debreceni VSC
MTK Budapest-Mezőkövesd Zsóry FC
    
8. forduló (október 2-3.):

Zalaegerszeg-MTK Budapest
Paksi FC-Ferencvárosi TC
Újpest FC-Gyirmót FC Győr
Budapest Honvéd FC-Kisvárda Master Good FC
Debreceni VSC-MOL Fehérvár FC
Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC
    
9. forduló (október 16-17.):
Gyirmót FC Győr-Paksi FC
Ferencvárosi TC-Zalaegerszeg
Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC
MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd FC
Kisvárda Master Good FC-Újpest FC
MTK Budapest-Puskás Akadémia FC
    
10. forduló (október 24-25.):
Ferencvárosi TC-MTK Budapest
Zalaegerszeg-Gyirmót FC Győr
Paksi FC-Kisvárda Master Good FC
Újpest FC-MOL Fehérvár FC
Budapest Honvéd FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC
    
11. forduló (október 30-31.):
Gyirmót FC Győr-Ferencvárosi TC
Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC
MOL Fehérvár FC-Paksi FC
Kisvárda Master Good FC-Zalaegerszeg
MTK Budapest-Debreceni VSC
 

Legfrissebb híreink