MTK-Paks: döntéskényszer

Gólgazdag mérkőzés várható.

A szombati második meccs is egy igazi rangadó lesz, az MTK otthonába látogat a Paks.

Márton Gábor, a hazaiak vezetőedzője így nyilatkozott a meccs előtt:

Az MTK-Paks találkozón általában sok gól esik, amire a paksi honlap is felhívja a figyelmet:

,,Az MTK elleni meccsstatisztikánk jelenleg egál. Tizenegy siker mindkét oldalon, hét döntetlennel fűszerezve. Gólarány 38:42 ide, ami 2.8 találatot jósol mérkőzésenként. Az idei első találkozásunk után mi örülhettünk, hazai pályán 3-2-re győztük le a budapesti kék-fehéreket. Ádám Martin már a nyolcadik percben vezetést szerzett nekünk, amit Sajbán Máté duplázott meg fél óra elteltével, majd a második félidő elején Máté a második gólját is megszerezte. Az MTK azonban nem hagyta magát Grozav Gheorghe és Miovski Bojan góljaival szépítettek, kiegyenlíteni viszont már nem hagytuk vendégeinket. Innen folytatjuk, kell a három pont!"