Minden fontos tudnivaló egy helyen a hétvégi kupafordulóról - NB1.hu
Magyar focihírek
minden mennyiségben
NB2 logó
NB3 logó
Magyar Kupameccsekprogramtudnivalók

Minden fontos tudnivaló egy helyen a hétvégi kupafordulóról

Simon Zoltán - 2018. szeptember 22. szombat 09:36
Csak ma 41 mérkőzést rendeznek meg.
Az előttünk álló hétvégén nem rendeznek bajnoki mérkőzéseket a felnőtt bajnokságokban, mert szombaton és vasárnap a Magyar Kupa 6. fordulójában lépnek pályára a sorozatban még érintett csapatok - jelezte az MLSZ.
 
A 6. fordulóban már a profik is pályára lépnek a sorozatban, a tizenkét NB I-es és a húsz NB II-es klub mindegyike játszik hétvégén. Miután a sorsolásnál az NB I-es és az NB II-es csapatok is kiemeltek voltak, az első két osztály csapatai alacsonyabb osztályú riválisok otthonába látogatnak. A Magyar Labdarúgó Szövetség első alkalommal jelölt ki hétvégi játéknapokat a Magyar Kupa ezen szakaszának mérkőzéseire, annak érdekében, hogy a legjobb 128 közé eljutott kiscsapatok minél nagyobb közönség előtt játszhassák mérkőzésüket – többek számára igazi fociünnep lesz meccsük, hiszen a pályájukon sosem látott NB I-es vagy NB II-es riválisok ellen bizonyíthatnak.
 
Az M4 Sport számára is fontos a kupasorozat, három mérkőzést közvetít a fordulóból, szombaton a Nyírbátor-Nyíregyháza és a Szegedi VSE-Ferencváros találkozókat, vasárnap pedig a Cigánd és a MOL Vidi összecsapását.
 
A fordulóban a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik.
 
Szeptember 22., szombat:
 
12.00: Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) (TV: M4 Sport)
13.00: Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 
13.30: Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
14.00: Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
14.00: 1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
14.00: Hódmezővásárhely (NB III)–Vác FC (NB II)
14.00: PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
14.00: Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
14.00: Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC
15.00: Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I)
15.00: Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
15.00: Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest (NB I)
15.00: Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
15.00: Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC (NB I)
15.00: Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: Pécsi MFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
15.00: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
15.00: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
15.00: RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
15.00: Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
15.00: Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
15.00: Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
15.00: Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
15.00: Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
15.00: Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
18.00: BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
 
Szeptember 23., vasárnap
 
12.30: Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
15.00: SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Dabas (NB III)–Salgótarjáni BTC (NB III)
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
15.00: Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
2019. 06. 20. 13:49

Erős ellenféllel is összecsap a Mezőkövesd

Összeállt a felkészülés tervezett programja.
2019. 06. 20. 12:44

Böde átvette a "búcsúdíjat", majd üzent a Fradinak

A klub BL-esélyeit is latolgatta.
2019. 06. 20. 11:13

DVTK: távozott a védő

Két év után hagyja ott Miskolcot.
2019. 06. 20. 09:59

Nem akarja megsérteni játékosait a Honvéd új edzője

Elmondta, melyik posztra kellene még igazolniuk. Rossiról is beszélt.
2019. 06. 19. 18:29

MTK: bejelentés a válogatott kapusról

Hivatalos közlemény.
2019. 06. 19. 15:19

Hali: fontos bejelentést tett a válogatott futballista

Eldőlt, hol folytatja a pályafutását.
2019. 06. 19. 10:08

Drámai bejelentést tett az NB III-as klub

Nem sikerült leküzdeni a nehézségeket.
2019. 06. 19. 09:37

Ezt a csapatot irányítja Várhidi Péter

Az újoncnál bizonyíthat az egykori szövetségi kapitány.
2019. 06. 20. 08:55

Szoboszlai jövője: újabb részletek

Nem csupán az Arsenal érdeklődik iránta. Eldőlt a sorsa?
2019. 06. 20. 07:58

Paks: a felkészülés programja

Hivatalos a menetrend, edzőmeccsek sora vár Bödéékre.
2019. 06. 18. 16:31

Gyirmót: 2 játékos sorsa eldőlt

Érvényesített opciók.
2019. 06. 18. 15:46

Szűcs Lajos: Vasas!

Hivatalos bejelentést tettek az angyalföldiek.
2019. 06. 18. 17:13

Igazolt még egyet a Kecskemét a riválisától

Ő a második nyári szerzemény.
2019. 06. 18. 13:01

Riválistól érkezett a Kecskemét első, nyári igazolása

Már ünnepelt feljutást az NB II-be.
2019. 06. 20. 07:11

Csütörtöki foci: rangadók szerte a világban

Valódi csúcsmeccs Franciaországban.
2019. 06. 19. 21:29

Könyökkel és ököllel ütötte a bírót, mégis megúszta

Hivatalos ítélet született.
2019. 06. 19. 20:55

Tényleg megszűnhet a Haladás - a legújabb információk

Nem jön a várt megmentő. Összeomlás szélén a klub?
2019. 06. 19. 20:13

Rebrov megmondta véleményét a jelenlegi Fradiról

Edzőtábor után, BL előtt - őszinte volt az ukrán tréner.
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Ferencvárosi TC74
2MOL Vidi FC61
3DVSC51
4Budapest Honvéd49
5Újpest FC48
6Mezőkövesd Zsóry FC44
7Puskás Akadémia FC40
8Paksi FC39
9Kisvárda Master Good38
10DVTK38
11MTK Budapest34
12Szombathelyi Haladás30
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!