Még nagyobb bajba taszította a Fradi a Honvédot

A cserecsatár menthetett volna.

HONVÉD-FERENCVÁROS 0-1 (0-1)

Bombagól döntötte el az NB I 11. fordulójának szombat esti budapesti rangadóját: az Új Hidegkuti Stadionban a Ferencváros Marcel Heister 26. percben szerzett találatával verte a Honvédot. A listavezető pontokat is veszíthetett volna a mérkőzés utolsó perceiben, ám a csereként beálló Balogh Norbert lövése centikkel elkerülte a zöld-fehérek kapuját. A Ferencváros továbbra is veretlenül első, míg a Honvéd egyre nagyobb bajba kerül, hisz továbbra is kiesőhelyen állnak.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: BALOGH KIHAGYOTT ZICCERE

Eppel passzából lőhetett 11-12 méterről a kispesti támadó, ám ott maradt a lábában a meccs labda – a fociban pedig pláne nincs olyan, hogy mi lett volna, ha…

A MECCS FŐSZEREPLŐJE: MARCEL HEISTER

Rendkívül magabiztosan játszott, hasznos becsúszásai és jó támadásai voltak, a gólja a forduló egyik, ha nem a legszebb találata.

A GÓL TÖRTÉNETE:

26. perc: Egy Fradi-szöglet után a Honvéd-védőkről kipattant a labda, az érkező Heister brutális erővel tüzelt 16 méterről a felsőbe. 0-1

Budapest Honvéd-Ferencváros 0-1 (0-1)

gólszerző: Heister (26.)
sárga lap: Gazdag (34.), Ugrai (51.)

Honvéd: Tujvel – Mezghrani, Baráth ( Craciun, 85. ), Lovric, Kesztyűs ( Aliji, a szünetben. ) – Hidi, Bocskay, Nagy ( Kocsis, a szünetben. ), Gazdag – László ( Eppel, 59. ), Ugrai ( Balogh, 72. ). Vezetőedző: Bódog Tamás
Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics, Blazic ( Dvali, 85. ), Kovacevic, Heister – Somália, Haratin ( Vécsei, 63. ), Uzuni – Isael ( Baturina, 85. ), Tokmac ( Skvarka, 72. ), Boli ( Mak, 72.). Vezetőedző: Szerhij Rebrov