Magyar Kupa: NB III-as csapatot kapott a Fradi és a Vidi is

A főtábla első körének teljes párosítása készült el.

Az MLSZ hétfő délelőtt elkészítette a Magyar Kupa-főtábla első körének teljes párosítását:
 
További párosítások és részletek hamarosan!
 
MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ)

Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTKP

PutnokFC (NB III)–Paksi FC

Dunaharaszti MTK–Budapest Honvéd

Iváncsa KSE (NB III)–Ferencváros

Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC

Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun megye II.)–ZTE FC

Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC

Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Puskás Akadémia

Pilisi LK-Legenda Sport (Pest megye I.)–Kisvárda

Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC

FC Hatvan (NB III)–Újpest FC

Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megye I.)–Kaposvári Rákóczi FC

 

12.45: íme, az MLSZ bejelentése

 

A Magyar Kupa mérkőzéseit szeptember 21-én és 22-én játsszák. A Ferencváros és a ZTE elhalasztott bajnoki találkozója miatt e két együttes a kupában szeptember 25-én, szerdán csap össze a hétfőn kisorsolt ellenfelével. A csapatokat Dunai Antal olimpiai bajnok, többszörös magyar bajnok és Magyar Népköztársasági Kupa győztes labdarúgó húzta ki.

 

Az OTP Bank Liga és Merkantil Bank Liga csapatai még kiemeltek voltak a sorsoláson, tehát egymással nem kerülhettek össze.

 

A párharcok pályaválasztói az alacsonyabb osztályú együttesek. Azonos osztály esetén az elsőnek kihúzott csapat játszik hazai pályán.

 

A Tállya KSE szerencsés volt: a Balmazújváros kizárása miatt erőnyerőként nem kell pályára lépnie a 6. fordulóban, a 7. körben folytatja szereplését.

 

A továbbjutás egy mérkőzősen dől el; ha ez nem sikerül a rendes játékidőben, kétszer 15 perc hosszabbítás, majd tizenegyesek következnek.

 

Magyar Kupa, 6. forduló:

 

Érdi VSE (NB III)–DVTK (NB I)

Club Valnut Nádasd FC (megye II)–Soroksár FC (NB II)

Putnok FC (NB III)–Paksi FC (NB I)

Unione FC (megye I)–MTK Budapest (NB II)

Hódmezővásárhelyi FC (megye I)–Budaörs (NB II)

XII. Kerület Svábhegy FC (megye I)–Kazincbarcika (NB II)

Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd (NB I)

Iváncsa KSE (NB III)–Ferencvárosi TC (NB I)

Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)

DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II)

Újfehértó SE (megye I)–FC Ajka (NB II)

Úrkúti Sportkör (megye I)–Vasas FC (NB II)

Eger SE (NB III)–MOL Fehérvár FC (NB I)

Kiskunfélegyházi HTK (megye I)–ZTE FC (NB I)

Sárvár FC (NB III)–DVSC (NB I)

Bonyhád VLC (megye I)–Puskás Akadémia FC (NB I)

FLAVUS Velence (megye I)–Szeged-Csanád Grosics (NB II)

Edelényi FC (megye I)–BFC Siófok (NB II)

Kőrösladányi MSK (megye I)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)

SBTC Kft. (megye I)–Szolnoki MÁV FC (NB II)

Pilisi LK-Legenda Sport (megye I)–Kisvárda Master Good (NB I)

Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)

Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC (NB I)

ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)

FC Hatvan (NB III)–Újpest FC (NB I)

Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)

Törökszentmiklósi FC (megye I)–Budafoki MTE (NB II)

Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)

THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)

Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)

Soltvadkerti TE (megye I)–Kaposvári Rákóczi FC (NB II)

Szarvasi FC 1905 (megye I)–Thermal SPA Siklós FC (NB III)

Berettyóújfalui SE (megye I)–Szajol KLK (megye I)

Heves Therm Hevesi LSC (megye I)–Füzesgyarmati SK (NB III)

Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)

FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)

Tamási 2009 FC (megye I)–Tihanyi FC (megye I)

Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)

ASR Gázgyár (megye I)–Makó FC (megye I)

SC Sopron (megye I)–WATI-Kecskéd KSK (megye I)

Csornai SE (megye I)–Tatabányai SC (megye I)

Villányi TC (megye I)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)

Pétervására SE (megye I)–Herold Trans Menfőcsanak (NB III)

Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (megye I)–Credobus Mosonmagyarovár (NBII)

Nagyecsed RSE (megye I)–Nagybajomi AC (megye I)

Balatoni Vasas SE (megye I)–Kecskeméti LC (megye I)

Gönyű SE (megye I)–BKV Előre (NB III)

Kinizsi SK Gyenesdiás (megye I)–Dabas-Gyón FC (NB III)

Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)

Móri SE (megye I)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)

Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékséd SE (NB III)

Ajka Kristály SE (megye I)–Balkányi SE (megye I)

Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)

Sényő-Carnifex FC (NB III)–Jászberényi FC (NB III)

Sárisápi BSE (megye I)–Rákosmente KSK (NB III)

Berkenye SE (megye I)–Ózdi Kohász SC(NB III)

Egerszalók SE (megye I)–PMFC (NB III)

Viadukt SE-Biatorbágy (megye I)–Dunaújváros (NB III)

Bogács Thermálfürdő (megye I)–III. Ker. TVE (NB III)

Maglódi TC (megye I)–MVSC-Miskolc (megye I)

Olajmunkás SE Gellénháza (megye I)–Sárbogárd SE (megye I)

Szegedi VSE (megye I)–Bicskei FC (NB III)

Magyar Mélyépítő HSE (megye I)–Vép VSE (megye I)

Legfrissebb híreink