Magyar Kupa: kiesett a Veszprém, parádézott Horváth Ferenc csapata - eredmények

Remekelt a Kerület is, Halmosi Péter gólt szerzett.

Forrás: Dunaújváros/Facebook

Az első fordulót rendezik meg a hétvégén a MOL Magyar Kupában. Ebben a körben még nem lépnek pályára az NB I-es és az NB II-es csapatok.

A szombati meccsdömping során Horváth Ferenc csapata, a Dunaújváros 5-2-re verte a BKV Előrét. A III. Kerületi TVE szintén továbblépett, mivel a Hegyeshalom otthonában 5-0-ra diadalmaskodott.

A Veszprémet a Király SE állította meg, a 2-0-s meccsen Halmosi Péter is gólt szerzett. A DEAC is várhatja a következő kör sorsolását, Sándor Tamás legénysége a Salgótarjánt fektette két vállra. 

Eredmények:

MOL MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ

Balatonszepezdi ÖKSK (Veszprém II.)–Pápai Perutz FC (Veszprém I.) 2–2 – tizenegyesekkel: 1–3
Fővárosi Vízművek SK (BLSZ I.)–Füzesgyarmati SK (NB III) 1–0
ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Körösladányi MSK (NB III) 4–1
BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Bánk-Dalnoki LA (NB III) 1–0
Gerjeni SK (Tolna I.)–Lenti TE SE (Zala I.) 1–7
XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)–Nagybajom AC (Somogy I.) 3–2
Bagi TC 96 (Pest II.)–Tiszafüredi VSE (NB III) 2–4
Balatonlelle SE (Somogy I.)–Iváncsa KSE (NB III) 0–1
Berkenye SE (Nógrád I.)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III) 1–4
Bölcske SE (Tolna I.)–Érdi VSE (NB III) 2–1
Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Tállya KSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.) 2–0
Dunaújváros (NB III)–BKV Előre (NB III) 5–2
Duvenbeck Hegyeshalom (Győr-Moson-Sopron II.)–III. Kerületi TVE (NB III) 0–5
Encs VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Eger SE (NB III) 2–3 – hosszabbítás után
Ercsi Kinizsi SE (Fejér I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III) 1–2
Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.) 0–0 – tizenegyesekkel: 3–4
FSC Hegykő (Győr-Moson-Sopron I.)–Tatabányai SC (NB III) 0–7
Kadarkút VSK (Somogy I.)–Sport36 Komlói Bányász (Baranya I.) 3–1
Kumánia Kisújszállás (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.) 0–2
Lajosmizsei VLC (Bács-Kiskun I.)–Törökszentmiklósi FC-Veteriner (Jász-Nagykun-Szolnok I.) 2–0
Mezőkovácsházi TE (Békés II.)–VS Dunakeszi (Pest I.) 1–5
Mezőmegyer SE (Békés III.)–REAC Sport Kft. (BLSZ I.) 2–3
B. Build Mohács (Baranya I.)–Szekszárdi UFC (NB III) 0–3
Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Sajóbábonyi VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.) 2–1
Nagyatádi FC (Somogy I.)–MÁV Előre FC Főnix (Fejér I.) 1–0
Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Balassagyarmati Városi SE (NB III) 0–1
Péceli SSE (Pest II.)–Meton FC Dabas SE (NB III) 0–2
Rákosmente FC (BLSZ I.)–Jászberényi FC (NB III) 1–4
Sárvár FC (Vas I.)–Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.) 1–5
Salgótarjáni BTC (Nógrád I.)–Debreceni Egyetemi AC (NB III) 1–3
Semjénházi SE (Zala I.)–Budaörs (NB III) 0–1
Szolnoki MÁV FC (NB III)–Makó FC (NB III) 1–0
Tarr Andráshida SC (Zala I.)–Bicskei TC (NB III) 2–6
Tatai AC (Komárom-Esztergom I.)–Péti MTE (Veszprém I.) 6–1
Tiszaföldvár SE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–ESMTK (NB III) 0–6
Vajta RSC (Fejér II.)–K. Ócsárd SE (Baranya II.) 0–3
Király SE (Vas I.)–Practical VLS Veszprém (NB III) 2–0
Pomáz ICO SE (Pest II.)–Abda SC VVFK Bau (Győr-Moson-Sopron I.) 2–2 – tizenegyesekkel 6–7


FRISSÍTÉS, VASÁRNAP, 22.58:

Legfrissebb híreink