Magyar Kupa: kiderült, melyik meccseket közvetíti az M4 Sport

Két összecsapást nézhetünk a tévében.

Forrás:

A Magyar Kupában a hetedik fordulót rendezik meg október 29-én és 30-án. Előbbi játéknapon csupán egy meccset bonyolítanak le: az Ajka az Újpestet fogadja, ezt a találkozót az M4 Sport a műsorára tűzi. Másnap igazi nagyüzem lesz a sorozatban, a programból a Pápa-Vasas összecsapást láthatjuk az M4 Sporton.

A Magyar Kupában immáron a 32 közé jutás lesz a tét. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, vagyis ha a rendes játékidőben döntetlen áll az eredményjelzőn, hosszabbítás és adott esetben büntetőpárbaj következik. 

A Magyar Kupa hetedik fordulójának a programja:

Október 29., kedd
18.00: Ajka (NB II)–Újpest (Tv: M4 Sport)

Október 30., szerda
12.30: Kozármisleny (NB III)–Kisvárda
12.30: Budaörs (NB II)–ZTE
12.30: Kazincbarcika (NB II)–Bp. Honvéd
12.30: Sényő (NB III)–Mezőkövesd
12.30: BKV Előre (NB III)–Ferencváros
12.30: FC Dabas (NB III)–DVTK
12.30: Maglód (Pest megyei I.)–Puskás Akadémia
12.30: Tiszakécske (NB II)–Kaposvár
12.30: Salgótarjáni BTC (Nógrád megyei I.)–Paks
12.30: Debreceni EAC (NB III)–MTK (NB II)
12.30: Tamási (Tolna megyei I.)–Monor (NB III)
12.30: Gázgyár (BLSZ I.)–ETO FC Győr (NB II)
12.30: Nagybajom (Somogy megyei I.)–Dorog (NB II)
12.30: Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar megyei I.)–Siófok (NB II)
12.30: Szarvas (Békés megyei I.)–Balkány (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)
12.30: Mosonmagyaróvár (NB II)–Tállya (NB III)
12.30: Sárbogárd (Fejér megyei I.)–Vác (NB II)
12.30: Vép VSE (Vas megyei I.)–Szeged-Csanád-GA (NB II)
12.30: Szegedi VSE (Csongrád megyei I.)–Ózdi Kohász (NB III)
12.30: Ménfőcsanak (NB III)–Haladás (NB II)
12.30: III. Kerületi TVE (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
12.30: Balatoni Vasas(Somogy megyei I)–Dabas-Gyón FC (NB III)
12.30: Füzesgyarmat (NB III)–Békéscsaba (NB II)
12.30: Pécsi MFC (NB III)–Rákosmente KSK (NB III)
18.00: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye I.)–DVSC
18.00: SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Budafok (NB II)
18.00: Dunaújváros (NB III)–Nagykanizsa (NB III)
18.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Soroksár (NB II)
18.00: Kecskeméti TE (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
18.00: Tiszaújváros (NB III)–Mol Fehérvár
20.00: Pápa (NB III)–Vasas (NB II) (Tv: M4 Sport)

Legfrissebb híreink