Magyar focihírek
minden mennyiségben
NB2 logó
NB3 logó
Magyar KupaKözvetítés

Magyar Kupa: ezeket a meccseket adja a TV

Bíró Ádám - 2018. szeptember 10. hétfõ 18:42
Elkészítették a menetrendet.
A Magyar Kupa hatodik fordulóját a jövő héten rendezik meg, az M4 Sport szombaton a Szegedi VSE-Ferencváros, míg másnap a Cigánd-MOL Vidi FC meccset fogja közvetíteni. Ebben a körben 128 csapat érdekelt.
 
MAGYAR KUPA, 6. FORDULÓ
AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
 
Szeptember 22. szombat
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest
15.00: BKV Előre (NB III)–DVSC
15.00: Komárom VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC
15.00: Tállya (NB III)–MTK
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paks
15.00: Fővárosi Vízművek (Budapest I.)–Mezőkövesd
 
Szeptember 23., vasárnap
12.30: Bőny (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Honvéd
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK
 
A 6. FORDULÓ TELJES PÁROSÍTÁSA
 
Szeptember 22., szombat
12.00: Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
13.00: Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III)
13.30: Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
14.00: Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
14.00: 1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
14.00: Hódmezővásárhely (NB III)–Vác (NB II)
14.00: PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
14.00: Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
14.00: Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest
15.00: Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III)–DVSC
15.00: Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia (NB I)
15.00: Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
15.00: Tállya KSE (NB III)–MTK (NB I)
15.00: Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
15.00: Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paks (NB I)
15.00: Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–Siófok (NB II)
15.00: Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: PMFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
15.00: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
15.00: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
15.00: RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
15.00: Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
15.00: Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
15.00: Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
15.00: Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
15.00: Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
15.00: Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
18.00: BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
 
Szeptember 23., vasárnap
12.30: Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
15.00: SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Dabas (NB III)–SBTC (NB III)
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
15.00: Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
 
Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
2019. 04. 25. 09:01

BL-ben járt volt Fradi-csatár lett a megyei csapat edzője

Hivatalos bejelentés.
2019. 04. 25. 08:28

Simon Tibor sírja: a Fradi és a fradisták gondviselése

Lehet, hogy focista lesz az unoka.
2019. 04. 25. 08:00

A legkeményebb ellenfél vár Gulácsiékra a kupadöntőben - videó

Parádés, fordulatos meccs volt Brémában.
2019. 04. 25. 07:41

Nem mindennapi lehetőség a DVTK-nál

Út a kulisszák mögé!
2019. 04. 25. 09:56

3 évre írt alá az U17-es válogatott a liláknál

Hivatalos bejelentés.
2019. 04. 24. 18:44

Orvos szidta a bírót, komoly eltiltást ért

Ülésezett az MLSZ.
2019. 04. 24. 19:06

Négy mérkőzésből kettőt csinált az MLSZ

Azért nem voltak csak "vajszívűek".
2019. 04. 24. 17:15

Elképesztő sérülést szenvedett a kecskeméti játékos

Ilyen nagyon ritkán fordul elő, sőt...
2019. 04. 25. 07:07

Csütörtöki foci: MTK-Fradi rangadó

Pályán a Real.
2019. 04. 24. 22:54

Szoboszlai drámai meccsen volt a Salzburg egyik nyerőembere

Megvillant a válogatott középpályás.
2019. 04. 24. 12:34

Horrorfilmbe illő sérüléséről mesélt a balmazújvárosi játékos

Különleges meccs vár a csatárra.
2019. 04. 24. 11:01

Röplabda miatt módosul a csapat programja

Az ellenfél sportszerűségből jelesre vizsgázott.
2019. 04. 24. 13:16

Bevehetetlen erőd: a kapus volt az újonc hőse

Azt kapták, amire számítottak.
2019. 04. 24. 11:32

Parádés sorozatban van a Diósgyőr!

A miskolci edző a pályára panaszkodott.
2019. 04. 24. 21:51

Példaértékű tett: az év sztorija a magyar megye II-ből

Igen, ilyen is megtörténhet!
2019. 04. 24. 20:57

Magyar Kupa: Lipcsei bírózott egyet

A fair playt elvárta volna.
2019. 04. 24. 19:46

Gusztustalan célfutball - kupadöntőbe jutást értékelt a kispesti

Nem kis önkritika.
2019. 04. 24. 18:31

Magyar Kupa: költői kérdést tett fel a Honvéd edzője

A könnyű (?) sorsolás is téma volt.
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Ferencvárosi TC67
2MOL Vidi FC56
3DVSC47
4Újpest FC47
5Budapest Honvéd41
6Mezőkövesd Zsóry FC35
7MTK Budapest34
8Puskás Akadémia FC34
9Kisvárda Master Good32
10Paksi FC32
11DVTK31
12Szombathelyi Haladás25
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!