Légiósaink: Schäfer is "bosszantotta" Sallait, Lang örülhetett - videó

Gólt szerzett a magyar válogatott középpályás.

Forrás: Union Berlin/Facebook

NÉMETORSZÁG

Németországban magyaros rangadót rendeztek, a Freiburg az Union Berlint látta vendégül. Sallai Roland gólpasszt adott a találkozón, Schäfer pedig gólt szerzett. A lefújás után egyébként utóbbi játékos örülhetett, hiszen a berlini csapat 4-1-re nyert.

Nézzük, az MTI összefoglalóját:

A forduló előtt a negyedik Bajnokok Ligája-indulást érő pozícióban álló, Sallai Rolanddal felálló Freiburg azonban fájó vereséget szenvedett otthon a Schäfer Andrást a 65. perctől csereként foglalkoztató Union Berlintől. A végeredményt a fővárosiak magyar középpályása állította be, ez volt pályafutása első gólja a Bundesligában.

Streamable Video

Watch this video on Streamable.

Ennek az eredménynek köszönhetően a három magyart foglalkoztató Leipzig vasárnap előzhet, az Union pedig egy pontra megközelítette a Freiburgot.

Sallait egyébként a 75. percben cserélte le az edzője.

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ

Freiburg–Union Berlin 1–4 (Höler 59., ill. Prömel 11., Trimmel 30., S. Becker 41., Schäfer 90.)

CIPRUS

Az osztályozó csoportban az Omonia Nicosia 3-2-re verte az AEL Limasszol csapatát. A győztes csapatban kezdő volt Lang Ádám, a magyar válogatott védőt a 47. percben cserélték le.