Légiósaink: kibabrált a videóbíró Szalaival

A futball egyik igazsága beigazolódott.

Húsvét második napján Szalai Attila együttese, a Fenerbahce a sereghajtó Denizlisport fogadta. Sokan mondják, hogy a papírforma győzelmek olykor a legnehezebbek. Ez most is bebizonyosodott, hiszen Szalaiék csupán 1-0-ra győzték le az ellenfelet. A mérkőzés egyetlen gólját Samatta szerezte a 64. percben.

Érdekesség, hogy a Fenerbahce kispadján ezen a találkozón debütált Emre Belozoglu. Szalaitól egy gólt a videóbíró fosztott meg, hiszen Irfan Kahveci lövése rajta pattant be, de a lesen álló Samatta zavarta a Denizlispor kapusát, ezért nem lett 2-0 az eredmény.

Szalai a mérkőzést végigjátszotta. A Fener a győzelme után a második helyen áll a tabellán. A listavezető Besiktas előnye 2 pont Szalaiékkal szemben.

Nagy Ádám csapata 3-1-re kikapott a Coventry otthonában. A középpályás kezdett, de a szünetben lecserélték. A Bristol jelenleg a 14. helyen áll a tabellán. Lengyelországban Kocsis Gergő nélkül nyert 2-0-ra a Podbeskidzie, míg Tamás Márk végig a pályán volt, és csapata, a Slask Wroclaw 1-0-ra diadalmaskodott.