Légiósaink: Ádám Martin és a 20 éves magyar támadó is remekelt

Vezeti a góllövőlistát a Halitól távozó játékos.

DÉL-KOREA:

Ádám Martin csattanós választ adott a kritikusainak! Néhány napja Dél-Koreában a súlya miatt került a célkeresztbe a magyar válogatott játékos, aki ma a pályán reagált a bírálóinak.

Az Ulszan Hyundai 4-0-s győzelmet aratott a Tegu FC bajnokin. Ádám Martin a 28. percben tizenegyesből vette be az ellenfél kapuját, aztán az első félidő végén gólpasszt adott Amano Dzsunnak.

Ádám, aki az előző szezonban gólkirály lett az NB I-ben, 76 percet töltött a pályán. Az Ulszan Hyundai vezeti hazája bajnokságát.

DÉL-KOREA
K LEAGUE, 28. FORDULÓ

Ulszan Hyundai–Tegu FC 4–0

AUSZTRIA:

Tóth Milán nem fukarkodik a gólokkal. A 20 éves magyar támadó a St. Pölten–Sturm Graz II mérkőzésen (2-5) három gólt szerzett az osztrák másodosztályban. Tóth a nyáron igazolt a grazi együtteshez, és eddig remekel új állomáshelyén, mivel négy forduló alatt öt találatnál jár, ezzel vezeti a góllövőlistát.

Tóth Milánt a 90. percben cserélte le az edzője.