Kisvárda-MTK: mit sajnál a győzelem után a várdai edző? – reakciók

Nem szakadt meg az MTK hagyománya.

A Kisvárda magabiztos győzelmet aratott az MTK ellen, így várhatja a következő kör sorsolását a MOL Magyar Kupában.

KISVÁRDA MASTER GOOD–MTK BUDAPEST 4–1 (3–0)
Kisvárda, 1100 néző. Vezette:
Rúsz Márton (Szert Balázs, Berényi Ákos)
KISVÁRDA: Odincov – Hej, Kravcsenko, Rubus, Leoni – Melnik, Karabeljov (Ötvös, 56.) – Asani (Gosztonyi, 68.), Zlicsics, Camaj (Czérna, 56.) – Mesanovic (Nagy M. K., 68.). Vezetőedző: Joao Janeiro
MTK BUDAPEST: Somodi – Godwords, Markovic, Ferreira (Varju, a szünetben), Nagy B. – Mezei Sz., Weir (Ramadani, a szünetben) – Kocsis B. (Drljo, 63.), Kata, Vancsa Z. (Miknyóczki, 83.) – Haraszti. Vezetőedző: Teodoru Vaszilisz
Gólszerző: Camaj (17., 33.), Asani (44.), Zlicsics (53.), ill. Kocsis B. (62.)

Gólok története:

17. perc: Hej jobboldali beadása után Camaj 18 méterről jobbal lőtt a kapu bal oldalába. 1-0!

33. perc: Camaj végezhetett el szabadrúgást balról, a tizenegyespont magasságából. Élesen kapu elé lőtt labdája elsuhant a lábak között és mellett, majd a baloldali kapufa segítségével a hálóba vágódott. 2-0!

44. perc: Camaj indította jobb külsővel a középen kiugró Asanit, aki rávezette a kapusra a labdát, majd 10 méterről a háló bal oldalába lőtte, 3–0!

53. perc: Camaj húzott balról befelé, átadása után Zlicsics 17 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 4-0!

62. perc: Mezei vezette a labdát a térfél közepén, 22 méteres lövését Odincov kiütötte, épp Kocsis Bence elé, aki 17 méterről ballal a jobb alsó sarokba lőtte. 4-1!

Reakciók:

Joao Janiero: "Jó meccset láthattak a nézők, örülök, hogy lehetőséget adhattam olyanoknak, akik korábban kevesebbet játszottak. Szép gólokat szereztünk, sajnálom, hogy nem adta a televízió ezt a meccset. Büszke vagyok arra, hogy milyen emberekkel vagyok itt körülvéve." (szon.hu)

Teodoru Vaszilisz: "Az MTK-nál mindig azt vettük figyelembe a Magyar Kupában, hogy a fiataloknak adjunk lehetőséget, ez most is így volt. A Várda két pontrúgásból két gólt szerzett a mérkőzés elején, ez befolyásolta az egész meccset. A második félidő végére már rendben volt a játékunk." (szon.hu)