Karácsonyi meccsek: Nagy Ádám, Megyeri Balázs – nagyszerű!

Örvendetes tendencia mindkét játékossal kapcsolatban.

Eddig két légiósunk is pályára lépett ma, szerencsére örömhírekről tudunk beszámolni velük kapcsolatban.

Az angol másodosztályban Nagy Ádám csapata a Wycombe ellen nyert hazai környezetben 2-1-re, a magyar válogatott egyik motorjának számító honfitársunk végig ott volt a pályán. A minap egyébként arról is nyilatkozott, hogy az volt a feladata, hogy bebizonyítsa edzőjének, hogy számítania kell rá. Nagyék jelenleg a kilencedikek.

Átigazolás: Nagy Ádám a jelenről, illetve a közeli és a távoli terveiről nyilatkozott – NB1.hu

Törökországban Megyeri Balázs csapata a Götzepe 1-1-es döntetlent játszott a Karagümrük ellen. Ami viszont számunkra sokkal fontosabb az az, hogy Megyeri védte a Göztepe kapuját, ez volt a második ilyen alkalom a bajnokság során, jelenleg a 10. helyen állnak.