Kapusedző csatlakozott a Honvédhoz, belgákkal játszottak – videó

Két gól volt a találkozón.

Royal Mousrcon (belga)–Budapest Honvéd FC 1–1 (0–0)
Gólszerző: Gazdag (48. – tizengyesből), Antonov (54.)
Honvéd: Lefkovits (Berla, 87.) – Batik, Kamber, Kálnoki-Kis – Kovács N. (Belometti, 75.), Nagy G. (Heffler, 65.), Gazdag (Herjeczki, 82.), Hegedűs (Banó-Szabó, 51.), Kukoc (Uzoma, 61.) – Cipf (Lukács, 55.), Moutari (Májer, a szünetben)

A találkozót kisebb sérülése miatt kihagyta Horváth András, míg Ivan Lovric és David N’Gog betegség miatt hiányzott. Csatlakozott viszont a szakmai stábhoz Vlada Avramov kapusedző. Egész délután szakadt az eső, a mérkőzés kezdetére elállt, de mély talajú pályán került sor a meccsre.

GÓLOK TÖRTÉNETE

48. perc: Kukoc végzett el szabadrúgást 30 méterről, erős, lapos lövése a sorfalról vágódott szögletre. A sarokrúgást szintén Kukoc végezte el, Cipf fejese pedig az egyik védő kezére pattant – tizenegyes! A büntetőt Gazdag Dániel végezte el, és a balra vetődő kapus mellett a kapu jobb oldalába lőtte a labdát. 0–1

54. perc: 25 méterről végezhetett el szabadrúgást a Mouscron, amit a csereként beállt Anonov végzett el, és a sorfal felett a kapu jobb oldalába tekerte a labdát. 1–1