Győzött a Kisvárda a román ellenfele ellen

11-es döntött a hajrában.

A 10. helyen zárt a legutóbbi bajnokságban a Kisvárda mai ellenfele, a szabolcsiak élő, szöveges közvetítésükben a következőket jelentették a mérkőzésről:

"FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

KISVÁRDA MASTER GOOD–FC UNIVERSITATEA CRAIOVA 1948 2–1 (1–0)
Vorau
KISVÁRDA:
Hindrich – Melnik (Rubus, a szünetben), Kravcsenko, Széles (Szőr, 65.), Hej – Lucas (Karabeljov, 65.), Szimovics (Bíró R., 55.) – Navrátil (Asani, 65.), Makowski (Ötvös, 65.), Czérna (Heles, 65.) – Nagy M. K. (Camaj, 65.).

CRAIOVA 1948: Popa – Enache, Duarte, Huyghebaert, Van Durmen, Achim, Asamoah, Sidibe (Bahassa, 63.), Marquet, Baeten, Compagno.
Gól: Makowski (33.), Camaj (11-esből, 85.), illetve Bahassa (71.).

1. perc: Csapatunk kezdte a találkozót.

3. perc: Sidibe bal oldali beadása után Compagno perdítette sarokkal a kapu felé a labdát, amely a léc tetejéről pattant az alapvonalon túlra.

9. perc: Jobb oldali beadás után Compagno fejelt 6 méterről fölé.

18. perc: Czérna bal oldali szöglete után Szimovics fejelt 4 méterről nem sokkal fölé.

24. perc: Enache visszagurítása után a Baeten lőtt kapura, de a bevetődő Szélesről szögletre ment a labda.

25. perc: Enache újabb jobb oldali beadása után Kravcsenko mentett a kapu torkából.

29. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

33. perc: Miközben Nagy Mihály Krisztiánt ápolták, Czérna beívelt szabadrúgása után Hej szöktette Navratilt, aki beadta a labdát, melyet Makowski 5 méterről a kapuba lőtt, 1–0.

35. perc: Szimovics 25 méteres lövése egy lábon megperdülve a jobb felső sarok mellett szállt el.

40. perc: Makowski vezette rá a labdát lendületből a védőkre, kipasszolt Czérnának, aki az ötös sarkától a kapusba lőtt.

42. perc: Kravcsenko kapott sárga lapot az Asamoah elleni kemény belépőjéért.

43. perc: Hej bal oldali beadás után Makowski csúsztatott fejese ment el a kapu előtt.

45+1. perc: Véget ért az első félidő.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, melyet a Craiova kezdett.

47. perc: Sidibe tolta meg a labdát balra, majd 18 méterről fölé lőtt.

52. perc: Van Durmen ugratta ki Baetent, aki nagy helyzetben 8 méterről a bal alsó sarok mellé lőtt.

53. perc: Hindrich kirúgása után Makowski csúsztatta meg a labdát, melyből Navrátil került helyzetbe, de élesen fölé lőtt.

55. perc: Sidibe balról, élesen keresztbe lőtt labdája ment el a kapunk előtt.

58. perc: Czérna bal oldali szöglete után Nagy Mihály Krisztián az ötös túlsó sarkáról fejelt mellé.

67. perc: Ivószünet.

71. perc: Bahassa lövésszerű beadása Hindrich felett a kapuban kötött ki, 1–1.

73. perc: Bíró Roland a védőktől eléje kerülő labdát 20 méterről centikkel lőtte a jobb felső sarok fölé.

76. perc: Asani sarkazása után Rubus lódult meg, beadása kevéssel volt hosszú középen Camaj számára.

85. perc: Camaj átadása után Helest vágták fel a 16-oson belül, a jogosan megítélt büntetőt Camaj jobbal a bal alsó sarokba lőtte, 2–1.

87. perc: Balan közeli fejesét védte nagy bravúrral Hindrich.

91. perc: Véget ért a mérkőzés, 2–1-re nyertünk."