Csapat egyik legjobbja duplázott.

Nemzetközi felkészülési mérkőzés

Puskás Akadémia FC–OFK Zsarkovo (szerb) 2–0 (0–0)

Gól: Knezevic (46., 50.)

PAFC: Hegedüs L. (kapus), Szolnoki, Hegedűs J., Hadzsiev, Nagy Zs., Van Nieff, Urblík, Knezevic, Henty, Sós B., Vanecek. Csereként pályára lépett: Tóth B. (kapus), Huszti A., Spandler, Radics, Fülöp L., Mebrahtu, Skribek.

Josip Knezevic duplájával 2–0-ra verte a Puskás Akadémia a szerb másodosztályú OFK Zsarkovót az stájerországii edzőtábor első felkészülési mérkőzésén – jelentette a Puskás Akadémia.

A második félidőben még egy perce sem folyt a játékrész, amikor egy legurított szabadrúgás utáni Sós Bence-beívelést a szintén igen nagy kedvvel játszó Knezevic fejelt a kapuba (1–0), négy minutummal később ugyanő fejezett be egy akciót – a Henty blokkolt lövése után lecsorgó labdát pöccintette nullszögből a gólvonalon túlra (2–0).

A felcsúti fölényre jellemző, hogy az ellenfél első kapura lövése a 75. percben „érkezett”, ám a Hegedüs Lajost váltó Tóth Balázsnak ekkor sem kellett védenie. A 81. percben előretörő balhátvédünket, Spandler Csabát vágták fel a tizenhatoson belül az egyébként rendkívül durván játszó szerbek – előbb Henty majd Nagy Zsolt volt egy-egy brutális belépő szenvedő alanya –, ám a játékvezető nem látott okot a beavatkozásra… Maradt a 2–0, a meccs képe alapján nagyobb különbségű felcsúti siker  sem lett volna túlzó.