Guzmics színészkedett – videó

Csapata egyik legjobbja volt a meccsen.

Hátrányból tudott nyerni tegnap a Mezőkövesd a Honvéd ,,hazai" pályáján, folytatódik a meglepetéscsapat menetelése. A kispestiek tudták megszerezeni a vezetést, amire még a szünetig megérkezett a válasz a vendégektől, majd a második félidőben el is tudták dönteni a meccset.

Az új Gróf Dávidot éltette a kispesti publikum, nem roppant össze a Mezőkövesd – helyszíni beszámoló, reakciók – NB1.hu

OTP Bank Liga, 18. forduló: Budapest Honvéd FC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2 (1-1) Új Hidegkuti Nándor Stadion, 1973 néző, v.: Iványi gólszerzők: Moutari (29., 11-esből), illetve Nagy D. (40.), Besirovic (50.) sárga lap: Batik (21.), Banó-Szabó (23.), Cipf (26.), Kesztyűs (42.), Uzoma (62.), illetve Vadnai (18.), Guzmics (29.), Besirovic (76.), Szappanos (87.)

Guzmics Richárd most télen tért vissza Magyarországra, csapate egyik vezértévé nőheti ki magát. A tegnapi meccs eddig legjobbja volt, de inkább a következő jelenet miatt fognak rá emlékezni: