Fradi-ZTE: gólparádé és hatalmas őrület

Az utolsó percre is maradtak izgalmak.

Ferencváros-ZTE 5-3

Rangadóval zárult a szerda az NB I-ben, a Fradihoz látogatott a ZTE.

A Ferencváros tábora ezúttal szektorbezárás miatt nem a megszokott helyén foglalt helyett, hanem a vendégszektorhoz közel, de egyébként is jó a barátság a két szurkolótábor között.

A meccs első félideje után úgy tűnhetett, hogy már el is dőlt a meccs, ugyanis a zöld-fehérek 3-0-ra húztak el.

Az egerszegiek viszont ezt máshogy gondolták, ugyanis két gólt szerezve izgalmassá tették a meccset. Boli gólja ugyan egy időre lehűtötte a kedélyeket, ám Zsóri második találata újra izgalmassá tette a meccset. A végeredmény Marin révén állt be a 90+4. percben.

A Fradi már ígyis-úgyis bajnok, ráadásul immáron 68 pontos, míg a ZTE-nek már nincs esélye a negyedik helyre és már a kiesés réme sem fenyegeti.

A MÉRKŐZÉS FŐSZEREPLŐJE: PÁSZKA LÓRÁND

Remekül játszott az egész meccsen, tevékeny részt vállalt az első két gólból. Csapata amúgy is remekül teljesített, de ő még így is ki tudott emelkedni.

A MÉRKŐZÉS KULCSMOMENTUMA: AZ UTOLSÓ GÓL

Teljesen nyíltsisakos küzdelem zajlott, bármilyen eredmény születhetett volna, ám Marin gólja mindent eldöntött.

8. p.: Pászka szögletét Vécsei csúsztatta meg fejjel, amibe Bedi Bence ért bele szerencsétlenül és a saját kapujába pattant a labda. 1-0!

21. p.: Demjén buktatta Pászkát a tizenhatoson belül, büntető. A labda mögé Tokmac állt oda, aki a jobb alsóba lőtte a játékszert. 2-0!

27. p.: Pászka szabadrúgása után Botka Endre fejelt négy méterről a kapuba, a kapusnak esélye sem volt. 3-0!

53. p.: Zsórit gáncsolta el a tizenhatoson belül Botka, tizenegyes. Tajti volt az ítéletvégrehajtó, akinek nem remegett meg a lába. 3-1!

66. p.: Samy Mmaee rántotta le az ötösnél Zsórit, újabb büntető. A sértett állt a labda mögé, aki a bal felsőbe lőtt. 3-2!

78. p.: Besic passzolt Marin elé, aki Tokmacnak továbbította a labdát, aki Boli elé gurított vissza, végül a csatár nyolc méterről a jobb alsóba lőtt. 4-2!

87. p.: Splojarics remekül passzolt Zsórihoz, aki tíz méterről a kapu közepébe emelt. 4-3!

90+4. p.: Marko Marin 15 méterről egy remek szólót követően a jobb alsó sarokba lőtt. 5-3!

A következő körben a Fradi az MTK-t fogadja, míg a ZTE a Gyirmótot látja vendégül.