Ferencváros-Kisvárda: elképesztő kapushiba – a gól története

Nem mindennapi találat döntött.

Ferencváros-Kisvárda 1-0

A listavezető Fradi a Kisvárdát fogadta, ezzel a mérkőzéssel indult a szombati program az NB I-ben. A zöld-fehér együttes sokáig nem igazán talált fogást a vendégeken. Az látszódott a kisvárdaiakon, hogy nekik tökéletesen megfelelne a döntetlen. A 75. percben aztán Sigér Dávid jobbról adott középre, a vendégek kapusát ezzel pedig alaposan meglepte, hiszen Minca a saját kapujába pofozta a labdát. A sikerének köszönhetően az FTC előnye 12 pontra duzzadt a MOL Fehérvárral szemben. A fehérváriak az Újpestet fogadják vasárnap.

A MECCS FŐSZEREPLŐJE: TOKMAC NGUEN

A Fradi légiósa ritmusváltásokkal és egyéni akcióival próbálta meg zavarba hozni a kisvárdai védelmet, ami gyakran sikerült is neki, ám a gólszerzés nem jött össze Tokmacnak.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: SIGÉR GÓLJA

A Ferencváros válogatott játékosa talán élete egyik legfurább találatát szerezte. Ezzel a góllal pedig megtörte a jeget az éllovas. Érdekesség, hogy Sigér ebben a szezonban már ötödször volt eredményes a bajnokságban.

A GÓL TÖRTÉNETE:

74. perc: Sigér beadása ferencvárosi szempontból nagyon jól sikerült. A labdát Minca kapus érthetetlen módon ütötte be a saját kapujába (1-0).

Security Check Required

A Fradi a következő fordulóban a Budapest Honvéddal méri össze az erejét, míg a Kisvárda a Zalaegerszeg csapatát látja vendégül. Mindkét mérkőzést kedden rendezik meg.

Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good 1-0 (0-0)
Groupama Aréna, 2123 néző, v.:
Pintér
gólszerző: Sigér (75.)
sárga lap: Isael (9.), Szihnyevics (45.), Blazic (58.), illetve Simovic (14.), Szőr (73.), Obradovic (80.)
Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Botka, Civic (Heister, 78.) – Sigér (Csonka, 88.), Haratyin – Nguen, Isael (Boli, 59.), Skvarka (Zubkov, 58.) – Szihnyevics (Vécsei, 77.)
Kisvárda: Minca – Hej, Beriosz, Kravcsenko, Baranyai – Szőr (Czene, 77.), Simovic (Avetiszjan, a szünetben) – Sassa (Himics, a szünetben), Obradovic (Bíró, 91.), Jelena – Tischler (Riznicsenko, 78.)