Felkészülés: orosz csapatot vert a Honvéd – reakció

Ez lenne a kispestiek valódi arca?

Megnyerte a harmadik ausztriai edzőmeccsét a Honvéd, ezúttal az orosz FK Rosztov volt az ellenfél.

A találkozó egyetlen gólját Bőle Lukács szerezte, Gale átadása után. A mérkőzés után Horváth Ferenc elmondta, hogy egy nagyon jó csapatot vertek meg, egy teljesen másik Honvédot lehetett a pályán látni, mint a szerdai meccsen. Így nyilatkozott a tréner a lefújást követően:

A gól története a Honvéd élő közvetítése alapján:

75. p.: Jobb oldali beadás után Komlichenko fejelt, Szappanos újabb nagy védést mutatott be, majd jöhetett a kispesti kontra, amely után Gale-től Bőléhez került a labda, aki védője szorításában és a kifutó kapus mellett higgadtan gurított a jobb alsó sarokba. 1–0!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Budapest Honvéd FC–FK Rosztov (orosz) 1–0 (0–0)

Fürstenfeld
V: Erwin Komornik (Kollmann, Spörk)
G: Bőle (75.)
Honvéd: Szappanos – Mezghrani, Batik (Benczenleitner, a szünetben), Klemenz, Tamás K. – Nagy G. – Bőle, Nono, Hidi, Májer – Eppel (Gale, 66.)
Vezetőedző: Horváth Ferenc
Rosztov: Baburin – Langovich, Martic, Melekhin, Nikolayev (Tosevski, 59.) – Mamev, Gigovic Schetinin (Sukhomlinov (80.) – Folmer, Komlichenko, Tugarev (Turischev, 80.)
Vezetőedző: Valerij Karpin