Élő közvetítés az NB I 25. fordulójának a mérkőzéseiről

Magyarország – Élőben a Fradi-DVTK! Minden gól egy helyen. Frissül!

1999-ben az nb1,hu csinált online közvetítést elsőként Magyarországon, mint ahogyan sok rovatot (forduló válogatottja például) is. A Magyar Kupa nyolcaddöntőjének az odavágóira új típusú élő közvetítéssel jelentkeztünk, továbbra is ezen az úton haladunk.

A cikk 1 percenként automatikusan frissül!

OTP Bank Liga, 25. forduló

Újpest FC–Paksi FC 1–1

G.: Heris (66.), ill. Bartha (24.- 11-esből)

Videoton FC–Vasas FC 1–2

G.: Burmeister (45.- öngól), ill. Remili (6.), Murka (90+3.)

K.: Lazovics (78.), ill. Hangya (78.), Manjrekar (82.)

Debreceni VSC–Gyirmót FC Győr 2–1

G.: Brkovics (62.), Mészáros (90+1.) ill. Simon A. (7.)

93. p.: Vége!

88. p.: Lovrencsics adott be jobbról ballal, a labdába beleért egy védő, ami így a léc éléről pattant a kapu mögé.

FTC-DVTK 0-1

77. p.: Elkezdett nagyon nyomni a Fradi. Éppen Gera lőtt mellé nem sokkal, majd picit később Hajnal remek labdája után Varga 15 méterről lőtte a labdát a kifutó Rados mellett a kapuba.

66. p.: Először kellett védenie Radosnak, Lovrencics 28 méteres bombája után, üggyel-bajjal hárított a miskolciak kapusa, a labdát kiejtette, a védők tisztáztak az érkezők elől az ötösnél.

46. p.: Varga a jobbösszekötő helyéről, 8 méterről lőtte szét a jobb kapufát…

45. p.: A félidő utolsó percében megszerezte a vezetést a DVTK: Tamás fejelt a kapuba 9 méterről Nono jobb oldali szabadrúgása után.

46. perc: FTC – DVTK 0-1 Az első félidő hosszabbításában Tamás Márk fejelt védhetetlenül Dibusz Dénes hálójába.

FTC-DVTK 0-0

34. p.: Vela lépett ki ziccerben a jobbösszekötő helyén, de 6 méterről fölé durrantott.

30. p.: A helyzet nem sokat változott, próbál dominálni a Fradi, de eléggé egy tempójú a meccs.

15. p.: A hazaiak próbálnak kezdeményezni, a vendégek zártan védekeznek és kontrákra várnak. A Fradinak nem volt nagy helyzete, Novothny révén a vendégeknek volt egy hatalmas ziccerük.

A Ferencváros-DVTK mérkőzés kezdőcsapatai:

93. p.: Az utolsó pillanatban megnyeri a mérkőzést az emberhátrányban játszó Vasas. A csereként érkező Murka Bendek 10 méterről leadott lövése megpattant Viníciuson, ami teljesen megzavarta Kovácsikot.

91. p.: Az utolsó pillanatban megfordította a mérkőzést a Loki, Ferenczi János beadása után Mészáros Norbert volt fejjel eredményes.

88. p.: A Honvéd lesz a forduló győztese? Marco Rossi csapata Eppel Márton góljával megszerezte a vezetést a mérkőzés hajrájában. A Honvéd támadója közelről fejelt kapufát, majd a kipattanót értékesítette.

Videoton FC–Vasas FC 1–1

82. p.: Megfogyatkozott a Vasas. James Manjrekar rúgott oda hátulról Lazivocsnak, amiért megkapta második sárga lapját. Az utolsó 10 perce 9 emberrel a Vasas.

78. p.: Megfogyatkozott mindkét csapat. Hangya Szilveszter és Danko Lazovics rángatták meg egymást az oldalvonal mellett, mindkét játékos mehet zuhanyozni. 10-10 ellen folytatódik a mérkőzés

73. p.: Berecz Zsombor 25 méteres bombáját Kovácsik Ádám tornázta a bal kapufára.

Haladás–Bp. Honvéd 0–0

70. p.: Egyelőre csak a Haladás-Honvéd meccsen nem született gól a 25. fordulóban.

69. p.: Mohl Dávid újabb baloldali beadása után Windecker fejelt a kapuba, de a játékvezető les miatt nem adta meg a gólt.

66. p.: Egyenlített az Újpest! Mohl Dávid baloldali beadására Jonathan Heris érkezett, aki kapásból a hálóba lőtt.

Debreceni VSC–Gyirmót FC Győr 1–1

62. p.: Egy febreceni szöglet után Dusan Brkovics fejesgóljával egyenlített a Loki, amely a második félidőben egykapuzik a Gyirmót ellen.

60. p.: Egyelőre egyik pályán sem született gól a második félidőben.

46. p.: Elkezdődött a második félidő. Kiderült, hogy a Vasas kapitánya nem szenvedett komoly sérülést, csak felszakadt a bőr az achillesén.

Félidei eredmények: Videoton–Vasas 1–1, Újpest–Paks 0–1, MTK–Mezőkövesd 2–0, DVSC-Gyirmót 0–1, Haladás–Honvéd 0–0

45. p.: Egyenlített a Videoton! Suljic baloldali beadásába kapott bele Felix Burmeister, a labda a bal felső sarokban kötött ki.

43. p.: Növelte előnyét a kék-fehér csapat. Baki Ákos indult meg a jobb oldalon, majd egy befele csel után 16 méterről a jobb felső sarokba tekert.

Videoton FC–Vasas FC 0–1

40. p.: Berecz Zsombor 23 méterről megeresztett bombája a felsőkapufán csattant.

MTK Budapest–Mezőkövesd 1–0

37. p.: Torghelle Sándor góljával megszerezte a vezetést az MTK. A válogatott támadó Borbély visszafejelt labdáját először Tujvelbe lőtte, majd a kipattanót közelről értékesítette.

Újpest FC–Paksi FC 0–1

24. p.: Balázs Benjámin buktatta Zachán a tizenhatoson belül. Bartha László tizenegyes góljával megszerezte a Paks a vezetést Újpesten.

22. p.: A Vasas csapatkapitányát, a gólszerző Mohamed Remilit hordágyon kell levinni a pályáról. Gaál Bálint érkezett a helyére az angyalföldi csapatba.

Debreceni VSC–Gyirmót FC Győr 0–1

7. p.: Egy gyirmóti szöglet után Simon András fejesgóljával megszerezte a vezetést a vendégcsapat a Nagyerdei Stadionban.

6. p.: Remili Mohamed gyönyörű szabadrúgásával megszerezte a vezetést. Az angyalföldi csapatkapitány 19 méterről tekert védhetetlenül a jobb felső sarokba.

1. p.: kezdetét vette az OTP Bank Liga 25. fordulója!