G.: Novothny (25.),, Nagy D. (63.), ill.  Priskin (36.), Varga R. (91.)

18.00: Puskás Akadémia FC–Videoton FC 1-3
G.: Diallo (2.), ill Fejes (14.), Lazovics (28.) Scsepovics (60. – 11-esből)

Beszámoló az NB I 2. fordulójának a vasárnapi mérkőzéseiről – NB1.hu

Beszámoló az NB I 2. fordulójának a vasárnapi mérkőzéseiről

Vége a mérkőzésnek!

Újpest-Ferencváros 2-2
91. p.: A végén egyenlített az FTC! Böde lövését még bravúrral védte az újpestiek kapusa, a kipattanót viszont Varga 8 méterről, középről lőtte a kapuba.

Ferencvárosi Torna Club

GÓÓÓÓL!!!! Varga Roland egyenlít a 90. percben! – Products shown: Bérlet 2017/2018 – C3,C6 – Felnőtt and Nike hazai mez – szurkolói.

Újpest-Ferencváros 2-1
63. p.: Vezetnek a lilák! Hatalmas kavarodás után Nagy Dániel lőtt a kapuba.

Puskás Akadémia-Videoton 1-3
60. p.: Scsepovicsot rántották le az ötösnél. Vanczák sárgát kapott. A sértett végezte el a büntetől, magabiztosan lőtt a bal alsóba!

Újpest FC (hivatalos)

Félidőben: Újpest FC – Ferencvárosi TC: 1 – 1 (Novothny 28′, Priskin 37′) #hajralilak

Újpest-Ferencváros 1-1

36. p.:Egyenlített az FTC! Előbb Amadou okozott veszélyt, majd a tizenhatoson belül Rui Pedro ismételt, de blokkoltak, végül Priskin az újpesti hálóba helyezett 11-12 méterről.

GÓL! A 36. percben Priskin Tamás találatával egyenlítettünk Újpesten. – Products shown: Nike hazai mez and Bérlet 2017/2018 – C4-C5 – Felnőtt.

Puskás Akadémia-Videoton 1-2
28. p.: Már vezet a Vidi, Lazovics a gólszerző. Pátkai remek labdával ugratta ki Scsepovicsot, aki kihagyhatatlan helyzetbe hozta Lazovicsot, ő pedig 7 méterről a hálóba lőtt!

Videoton FC

Danko Lazovics góljával már vezetünk! PAFC – Vidi 1-2 a 28. percben! #videotonfc

Újpest-Ferencváros 1-0
27. p.: Középen Novothny remekül érkezett egy beadásra, mindenkit megelőzött, majd 8 méterről magabiztosan fejelt a kapuba.

Góóól! Novothny 28" Újpest FC – Ferencvárosi TC: 1 – 0 #hajralilak

Puskás Akadémia-Videoton 1-1

14. p.: Lazovics ívelt jobbról a kapu elé, Dialloról Fejes elé pattant a labda, aki pár lépésről a sarokba továbbított.

Balmazújváros-Vasas 0-1

5. p.:Murka adta be a jobboldalról, Remili pedig a túloldalon rendkívül pontosan fejelt a hosszúba

Puskás Akadémia-Videoton 1-0

2. p.: Spandler beadása után Diallo fejelt a kapunkba 8 méterről, Kovácsik csak hozzáérni tudott a labdához.

ÚJPEST–FERENCVÁROS

Szusza Ferenc Stadion, 18.00 (Tv: Duna World). V: Iványi Zoltán

ÚJPEST:Pajovics – Balázs B., Litauszki, Bojovics, Mohl – Windecker, Szankovics – Nwobodo, Nagy Dániel, Pauljevics – Novothny. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics

Cserék:Banai (kapus), Szűcs K., Simon K., Cseke, Tischler, Zsótér, Pávkovics

FERENCVÁROS:Dibusz – Botka, Batik, Koch, Sternberg – Gera Z., Gorriarán – Varga R., Rui Pedro, Moutari – Priskin. Vezetőedző: Thomas Doll

Cserék:Holczer (kapus), Kundrák, Böde, Csernik, Otigba, Csonka A., Lovrencsics B.

Puskás Akadémia-Videoton

PAFC:Danilovic – Poór, Vanczák, Heris, Spandler – Márkvárt, Mevoungou, Balogh B. – Molnár G., Diallo, Radó

Videoton:Kovácsik – Nego, Juhász, Fejes, Stopira – Hadzic, Pátkai, Varga, Suljic – Lazovic, Scepovic