Élő közvetítés az NB I 2. fordulójának a szombati mérkőzéseiről

Magyarország - Már a harmadik percben megszerezte a vezetést a Haladás a DVSC ellen.

A közvetítésünk 1 percenként automatikusan frissül!

NB I

2. FORDULÓ

18.00: Mezőkövesd–Paks 3-2

G.: Veselinovic (66.),  Baracskai (70.), Strestik (77., 11-esből) ill. Szakály Dénes (57.), Lenzsér (60.)

18.00: Bp. Honvéd–Diósgyőr (Tv: M4 Sport) 2-2

G.: Eppel (62.), Lanzafame (74.) ill. Vela (41., 11-esből, 90+6.)

20.30: Haladás – DVSC 1-0

G.: Williams (3.)

Haladás – DVSC 1-0

3. p.: Wiliams góljával rögtön a mérkőzés elején előnybe került a hazai csapat.

Honvéd – Diósgyőr 2-2

90+6. p.: A második félidőben feltámadva majdnem nyert a Honvéd is, de jött Vela, és 16 méterről egyenlített (2-2).

Mezőkövesd – Paks 3-2

90+4. p.: Vége, nyert a Mezőkövesd.

Bp. Honvéd – Diósgyőr 2-1

74. p.: Lanzafame gyönyörű szabdarúgásgóljával vezet a Honvéd.

77. p.: Tizenegy perc alatt fordított a Mezőkövesd, Strestik büntetőből szerzett góljával már 3-2.

70. p: Baracskai góljával egyenlítenek a hazaiak.

66. p.: Az egy perce beálló Veselonovic faragott a hazaiak hátrányából.

Budapest Honvéd – Diósgyőr 1-1

62. p.: Eppel góljával egyenlített a bajnok.

Mezőkövesd – Paks 0-2

60. p.: Lenzsér góljával megduplázta előnyét a vendégcsapat (0-2).

57. p.: Szakály Dénes góljával vezetnek a vendégek (0-1).

Bp. Honvéd – Diósgyőr 0-1

40. p.: Velát rántották le a tizenhatoson belül, a szabálytalankodó Nagy Gergő megkapta a második sárgáját, piros. A büntetőt a sértett értékesítette (0-1).

20.30: Haladás–Debrecen (Tv: Duna World)

Haladás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak – Simon, Kiss B. – Medgyes, Rácz, Tóth M. – Williams.

Debrecen: Nagy S. – Jovanovic, Mészáros, Szatmári, Ferenczi – Kuti, Tőzsér, Sós, Sekulic – Holman, Könyves

Budapest Honvéd – DVTK

Honvéd: Gróf – Baráth, Lovric, Bobál, Laczkó – Nagy, Kamber, Gazdag, Tömösvári – Lanzafame, Eppel

Cserék: Horváth, Villám, Bíró, Csábi, Kabangu, Pölöskei, Herjeczki

DVTK: Rados – Eperjesi, Lipták, Karan, Tamás – Vela, Busai, Nono, Óvári – Szarka, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Cserék: Antal, Forgács, Oláh B., Tóth B., Kitl M., Ugrai, Makrai

Mezőkövesd – Paks

Mezőkövesd: Tujvel – Csirmaz, Farkas D., Góhér, Pillar – Cseri, Keita, Strestik, Hudák – Novák, Koszta. Vezetőedző: Radványi Miklós.

Cserék: Dombó (k.), Lázár, Veselinovic, Széles, Brasen

Paks: Molnár – Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó J. – Papp K., Bertus, Haraszti, Kecskés – Bartha, Szakály D. Vezetőedző: Csertői Aurél.