Élő közvetítés a Magyar Kupa szerdai meccseiről

Magyarország – A nyolcaddöntő visszavágóit rendezik meg. Frissül!

Az nb1.hu 1999-ben elsőként csinált online közvetítéseket (és forduló válogatottját) Magyarországon. Azóta viszont új szelek fújnak, az idő változásaira is figyeltünk fel, ezért a februári Magyar Kupa-meccsektől kezdve, szintén elsőként, összetett, minden mérkőzést egybe foglaló élő közvetítéseket csinálunk.

Minden fontos tudnivaló a Magyar Kupa 2016/2017-es kiírásáról – NB1.hu

Március 1, szerda

20.30: Honvéd–Ferencváros 0-2

G.: Nalepa (31.), Böde (50.)

Továbbjutott a Ferencváros 1-4-es összessítéssel.

Honvéd-FTC 0-2

96. p.: Véget ért az utolsó nyolcaddöntő!

76. p.: Bár feszültség még bőven van a pályán, a játék és az iram laposabb lett.

64. p.: Moutari kontra végén, a jobbösszekötő helyéről, 6 méterről lőtt a jobb alsó mellé.

50. p.: A szünetben becserélt Lovrencsics jobbról, laposan lőtte középre a labdát, amit Böde 5 méterről bikázott a bal felsőbe. Összessítve 1-4 a Ferencvárosnak.

Honvéd-FTC 0-1

46. p.. Moutari 11 méteres spiccelését védte bravúrral Gróf.

Az első mérkőzésen: 1–2

45. p.: Szünet! Kapott gól óta nagyon nyom a Honvéd, helyzetei is voltak, nem is egy és nem is kicsik, de nem sikerült a kapuba találniuk a hazaiaknak.

Reakciók a Magyar Kupa nyolcaddöntőinek a visszavágóiról – NB1.hu

31. p.: Vezet a Fradi! Dilaver 11 méteres fejese után a lécen csattant a labda, a kipattanóból Dilaver 8 méterről a bal alsóba helyezett.

Honvéd-FTC

24. p.: Gera lőtt 18-ról, Gróf vetődve hárított szögletre a jobb alsó elől.

Honvéd-FTC 0-0

22 p.: Hatalmas a taktikai harc, kemény küzdelem folyik a pályán, de gól még nem esett. Továbbra is a Ferencváros áll továbbjutásra. Pedig ez változhatott volna, ha jobb oldali beadás után Lanzafame nem Dibusz lábára fejeli a labdát 4 méterről.

Komoly erősítést jelentett be a Ferencváros – NB1.hu

6. p.: King beadása után Eppel 5 méterről, középről fejelt mellé.

A Honvéd-Ferencváros mérkőzés kezdőcsapatai:

A késő délutáni mérkőzések végeredményei:

Diósgyőri VTK–Ceglédi VSE (II.) 2-0 (továbbjutott a DVTK 3-0-ás összesítéssel)

G.: Tamás (31.), Ugai (36.)

Az első mérkőzésen: 1–0

Soproni VSE (II.)–Csákvár (II.) 2-0 (továbbjutott a Soporn 3-2-es összesítéssel)

G.: Póti (7.), Erdélyi (84.)

Újpest–ZTE FC (II.) 2-0 (továbbjutott az Újpest 6-1-es összesítéssel)

G.: Nagy G. (48.), Diarra (59.)

Az első mérkőzésen: 4–1

A kora délutáni mérkőzések végeredményei:

Budafok (III.)–Érd (III.) 2-0 (továbbjutott a Budafok 3-2-es összesítéssel)

G.: Oláh (40., 70.)

Gyirmót–Mezőkövesd 1-1 (továbbjutott a Mezőkövesd 1-1-es összesítéssel, idegenben lőtt góllal)

G: Simon (75. – 11-esből), ill. Hudák (63.)

Az első mérkőzésen: 0–0

Szolnoki MÁV (II.)–Szentlőrinc (III.) 3-0 (továbbjutott a Szolnok 5-0-ás összesítéssel)

G.: Hajba (8.), Pintér (10.), Pantovic (53.- 11-esből)

Az első mérkőzésen: 2–0

Sopron-Csákvár 2-0

84.p: A Sopron Erdélyi góljával megszerezte második gólját, így a Csákvárnak gólt kell rúgnia a hosszabbítás kiharcolásához.

Újpest FC-ZTE FC 2-0

59.p: A Ferencváros elleni Derbit eltiltás miatt kihagyni kényszerülő Souleymane Diarra is betalált.

Újpest FC-ZTE FC 1-0

48.p: Cseke Benjámin jobb oldali beadására Nagy Gábor érkezett, majd kapásból nyolc méterről a kapuba lőtt. Ezzel összesítésben 5-1-re vezet az Újpest.

DVTK-Ceglédi VSE 2-0

36.p: Már kettővel vezet a DVTK, és ezzel valószínűleg le is rendezte a továbbjutást. Diósgyőri szabadrúgás ugyanonnan, ahonnan a gól előtt. Ismét Ugrai Roland állt a labda mögé, ezúttal a jobb felső sarokba lőtt.

DVTK-Ceglédi VSE 1-0

31.p: Megszerezte a vezetést a Diósgyőr, ezzel összesítésben már 2-0-ra vezet. Ugrai a keresztlécről levágódó bombáját a berobbanó Tamás Márk lőtte a léc alá. Az NB II-es csapatnak két gólt kell rúgnia a továbbjutáshoz. Hosszabbítás már biztosan nem lesz.

Sopron-Csákvár 1-0

7.p: Póti Krisztián góljával megszerezte a vezetést a hazai csapat, ezzel összesítésben 2-2 az állás, de Supka Attila tanítványai állnak továbbjutásra idegenben lőtt góljuknak köszönhetően.

A 18.00-kor kezdődő Magyar Kupa-mérkőzések kezdőcsapatai:

MK: A Kövesd kiszenvedte a továbbjutást a sereghajtó otthonában – NB1.hu

Budafoki MTE – Budafoki MTE added a new photo – with Máté… | Facebook

Gyimót FC Győr-Mezőkövesd-Zsóry FC 1-1

75.p: Simon András tizenegyesével egyenlített a Gyirmót, de idegenben lőtt góllal továbbra is a Kövesd áll továbbjutásra.

Budafoki MTE-Érdi VSE 2-0

70.p: Prukner László csapata Oláh második góljával növelte előnyét. Az Érdnek gólt kell lőnie a hosszabbításért.

Gyimót FC Győr-Mezőkövesd-Zsóry FC 0-1

63.p: Hudák góljával megszerezte a vezetést a Mezőkövesd.

Szolnoki MÁV-Szentlőrinc SE 3-0

53.p: Pantovic Nikola tizenegyes góljával már 3-0-ra vezet a Szolnok.

Gyimót FC Győr-Mezőkövesd-Zsóry FC 0-0

45.p: Az első félidőben nem született gól, így ez a párharc egyelőre hosszabbításra áll.

Budafoki MTE-Érdi VSE 1-0

40.p.: Oláh Lóránt góljával Prukner László csapata megszerezte a vezetést, ezzel összesítésben az állás 2-2, de idegenben rúgott góllal a Budafok áll továbbjutásra.

Szolnoki MÁV-Szentlőrinc SE 2-0

10.p: Pintér Norbert találatával már kettővel vezetnek a hazaiak, ezzel összesítésben már 4-0 az állás.

Szolnoki MÁV-Szentlőrinc SE 1-0

8.p.: Hajba Tamás góljával megszerezte a vezetést a Szolnok