El-indulóval játszott döntetlent a Budafok – GÓLOK TÖRTÉNETE

Piros lap is tarkította a meccset.

A Budafok a felcsúti Pancho Arénában 1-1-es döntetlent játszott szerda kora este az eszéki NK Osijekkel.

Csizmadia Csaba együttese abszolút egyenrangú ellenfele volt az Európa-ligában is induló vendégekkel, az első félidőben a horvátországiak, a másodikban a budafokiak találtak be. A hajrát egy vendégkapufa és egy piros lap is tarkította.

Gólok története:

34. perc: GÓL! Vezet az Osijek. Caimacov jobb oldali szögletét követően úgy tűnt, a Budafoké lesz a labda, de végül nem tudtak felszabadítani. Grezda gyorsan reagált, majd az öt és feles bal sarkának közeléből a hálóba gurított. 0-1.

55. perc: GÓÓÓL! Egyenlített a Budafok! Skribek lépett ki a jobb oldalon, majd a tizenhatoson belülre érve 15 méterről a hosszú sarokba lőtt. 1-1.