Csütörtöki foci: magyar csapatok El-visszavágói

Igazi nagyüzem lesz.

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, VISSZAVÁGÓ

19.00: Zalgiris Vilnius (litván)–Budapest Honvéd (magyar) 
Az első mérkőzésen: 1–3
19.00: KS Cracovia (lengyel)–FC DAC 1904 (Dunaszerdahely, szlovákiai) 
Az első mérkőzésen: 1–1
20.00: Kukësi (albán)–Debreceni VSC (magyar) (Tv: M4 Sport) 
Az első mérkőzésen: 0–3
20.00: Mol Fehérvár (magyar)–FK Zeta (montenegrói) (Tv: Duna World)
Az első mérkőzésen: 5–1

A további párosítás
14.00: Tobol Kosztanaj (kazah)–Jeunesse Esch (luxemburgi)
Az első mérkőzésen: 0–0
16.30: Kajrat Almati (kazah)–NK Siroki Brijeg (bosnyák)
Az első mérkőzésen: 2–1
16.30: FK Makedonija Szkopje (északmacedón)–Alaskert (örmény)
Az első mérkőzésen: 1–3
17.00: KF Teuta (albán)–FK Ventspils (lett)
Az első mérkőzésen: 0–3
17.30: FC Inter Turku (finn)–Bröndby IF (dán)
Az első mérkőzésen: 1–4
18.00: Levadia Tallinn (észt)–Stjarnan (izlandi)
Az első mérkőzésen: 1–2
18.00: Universitatea Craiova (román)–Sabail FK (azeri)
Az első mérkőzésen: 3–2
18.00: RoPS Rovaniemi (finn)–Aberdeen (skót)
Az első mérkőzésen: 1–2
18.00: RFS Riga (lett)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
Az első mérkőzésen: 3–2
18.30: Dinamo Minszk (Dinama Minszk, fehérorosz)–Liepaja (lett)
Az első mérkőzésen: 1–1
18.30: Levszki Szófia (bolgár)–MFK Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: FC Vaduz (liechtensteini)–Breidablik (izlandi)
Az első mérkőzésen: 0–0
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Zalgiris Kaunas (litván)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: Haugesund (norvég)–Cliftonville (északír)
Az első mérkőzésen: 1–0
19.00: Torpedo Kutaiszi (grúz)–Ordabaszi (kazah)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Petrocub Hincesti (moldovai)–AEK Larnaca (ciprusi)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Akademija Pandev (északmacedón)
Az első mérkőzésen: 3–0
19.00: Milsami Orhei (moldovai)–FCSB (román)
Az első mérkőzésen: 0–2
19.00: Neftci PFK (azeri)–Speranta Nisporeni (moldovai)
Az első mérkőzésen: 3–0
19.30: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–KF Laci (albán)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.30: UE Engordany (andorrai)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
Az első mérkőzésen: 0–6
19.30: Progres Niederkorn (luxemburgi)–Cork City (ír)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.00: Hajduk Split (horvát)–Gzira United (máltai)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.00: IFK Norrköping (svéd)–Saint Patrick's (ír)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.00: NS Mura (Muraszombat, szlovén)–Maccabi Haifa (izraeli)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–Crusaders FC (északír)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.00: Hibernians (máltai)–Sahtyor Szoligorszk (Sahcjor Szalihorszk, fehérorosz)
Az első mérkőzésen: 0–1
20.30: Shkupi (északmacedón)–Pjunik Jerevan (örmény)
Az első mérkőzésen: 3–3
20.30: FK Vityebszk (FK Vicebszk, fehérorosz)–KuPS Kuopio (finn)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.45: Rangers FC (skót)–St. Joseph's (gibraltári) 
Az első mérkőzésen: 4–0
20.45: Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák)–Radnik Bijeljina (bosnyák)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.45: NK Domzale (szlovén)–Balzan (máltai)
Az első mérkőzésen: 4–3
20.45: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–JK Narva Trans (észt)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.45: Ballymena United (északír)–Malmö FF (svéd)
Az első mérkőzésen: 0–7
20.45: Kilmarnock FC (skót)–Connah's Quay Nomads (walesi)
Az első mérkőzésen: 2–1
20.45: Radnicski Nis (szerb)–FC Flora (észt)
Az első mérkőzésen: 0–2
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–Europa FC (gibraltári)
Az első mérkőzésen: 0–0
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Brann (norvég)
Az első mérkőzésen: 2–2
21.00: KR (izlandi)–Molde FK (norvég)
Az első mérkőzésen: 1–7

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT

16.45: Csehország–Norvégia
19.00: Írország–Franciaország

NB II-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00: Kazincbarcika–Sényő (NB III)
19.00: Kazincbarcika–Gesztely (megye I.)
Budaörs–UTA Arad (romániai II.)

Legfrissebb híreink