Csertői Aurél és Bognár György is kiakadt – reakciók

Értékeltek a vezetőedzők.

Korábban már beszámoltunk róla, hogy egy őrületes meccsen 3-3-as döntetlent játszott a Gyirmót a Pakssal.

A vezetőedzők így értékeltek a meccs után:

Csertői Aurél (Gyirmót): ,,A nyolcadik percre 2-0-ra kellett volna vezetni, rossz döntést hoztunk, nagyon szép akciót vezettünk kétszer. Ezeken múlik egy mérkőzés. Utána is több helyzetünk lehetett volna, de nem igazán tudtuk kihasználni a megingásaikat. Az első két pontrúgást be is verték, óriási koncentrációs hiba volt mind a kettő. Ez valamit mutat. 3-0 után a csapat mindent egy lapra téve támadott, teljesen megérdemelten egyenlítettünk ki. Ez a negyedik otthoni ikszünk, nem hiszem, hogy egy ilyen mutatott játékkal ezt 5-3-ra, vagy 6-4-re megnyerni."

Bognár György (Paks): „Ez egy NBII-es szintű mérkőzés volt. Nagyon gyenge volt már az első félidő is annak ellenére, hogy két góllal is vezettünk. Később, 0-3-nál is rengeteg rossz teljesítmény volt a csapatban. Sok technikai hibával, kényelmesen játszottunk. Nem tudom, hogy a játékosok mire spóroltak, a következő három találkozónk még odébb van. Én próbáltam spórolni, háromgólos előnyben próbáltam odafigyelni a terhelésre, de a mai színvonal nagyon gyenge volt mindkét oldalon. Ekkora előnyt illett volna megtartani, sőt, volt, hogy növelhettük volna. A következő meccsekre át kell állítani a fejünket. A ma történteket fel kell használnunk, hogy a célegyenesben többet ilyen ne forduljon elő. Eddig sem volt ilyen, eztán sem lenne szabad…”