Bronzérmes lett az MTK

10 perc alatt eldöntötték a mérkőzést.

Megszerezte a harmadik helyet a Női NB I-ben az MTK együttese, miután a hazai 1-0-ás győzelem után, Szombathelyen is legyőzte a Haladás Viktória csapatát. Az első félidőben nem született gól, de a szünetet követően gólokká érett a fővárosi mezőnyfölény. Az MTK 10 perc alatt szerzett három találatot, melyre a hazaiaknak nem volt válasza, így könnyedén nyertek.

A harmadik helyért vívott párharcban két győzelem elegendő, így fővárosi kék-fehérek nyerték meg a párharcot és a bronzérmet.  Az MTK 2008 óta először lett bronzérmes az NB I-ben – mostanáig bezárólag azóta minden évben bajnoki címet vagy ezüstérmet szerzett.

NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS

Haladás Viktória–MTK 0–3 (Vajda 57. – 11-esből, Horti 60. – öngól, Milunovics 67.)