Bódog ismét beszólt!

Diósgyőr - Ezúttal sem fogta vissza magát.

A DVTK Debrecenben egy pontot szerzett a Honvéd ellen. A sajtótájékoztatón Bódog Tamás nem bánt kesztyűs kézzel tanítványaival, az edző szerint a Diósgyőr egy szorgalmas és szürke csapat. A döntetlen után egyébként a hetedik helyen állnak a miskolciak, előnyük hat pont a kieső helyen szerénykedő Haladással és Balmazújvárossal szemben.

"Nagy tanulsága a mérkőzésnek, hogy nem szabad dicsérni a csapatot, mert elhiszik, hogy tudnak futballozni. Ma ez történt. Az első félidő úgy nézett ki, ahogy egy első félidőnek ki kell nézni, szenzációsan játszottak a fiúk, a Honvédnak köze sem volt a mérkőzéshez. Rúghattunk volna 2-3 további gólt is, és nagyobb gólkülönbséggel vonulhattunk volna szünetre. Ettől függetlenül nem éreztem, hogy bármilyen negatív történhet ránk nézve. A csapat erejét mutatja, hogy a harmadik percben kihagyott 11-es után ki sem zökkentünk a ritmusból, amit korán fölvettünk az elején. Viszont a második félidő elején kapott gól megzavart minket. A pontrúgás mindig kivédekezhető, nem dísznek állnak ott az emberek. Gyakorolni kell, sokat gyakorolni… Ezt követően belementünk egy adok-kapokba, és voltak olyan fáziasi a mérkőzésnek, ami nem feltétlenül a miénk volt. Kaphattunk is volna gólt, rúghattunk is volna gólt, így a második félidő alapján a döntetlen rendben van, de ha az első félidőt is hozzáveszem, akkor egyértelműen csalódás az eredmény. Ennyit tudunk, szorgalmas és szürke csapatunk van, amelyik a kiesés ellen fog küzdeni. Ezért mondtam a találkozó előtt, hogy fontos hét vár ránk, játszunk két hazai bajnokit, egyet Debrecenben, egyet Mezőkövesden, közte egy kupamérkőzést, és a hét végére sokkal okosabbak leszünk, hogy ott leszünk az elején, és akkor felszabadultan küzdünk egy jobb helyért, vagy hátrafelé kell tekingetni. Ez a hét meghatározhatja az egész éves teljesítményünket" – nyilatkozta Bódog.

Világszinten jegyzett döntőt nyertek meg a Puskás Akadémia akadémistái – videó – NB1.hu