Bemutatkozott a Kisvárda új edzője: hátrányból verték az NB II-ből kiesőt

A 2. percben jött a hidegzuhany, a szünet után beindultak.

A Kisvárda felkészülési mérkőzésen 3-1-re verte a Kazincbarcikát szombaton.

A másodosztálytól búcsúzó barcikaiak már a 2. percben vezetést szereztek Radu találatával, ám a szünet után abszolút a várdaiak kedve szerint alakult a meccs: előbb Bumba egyenlített büntetőből, majd a hosszú sérüléséből egyre inkább visszatérő Gosztonyi, végül Jelena talált be. Ez volt egyébként a Kisvárda új vezetőedzőjének, Joao Janeirónak az első mérkőzése a csapattal.

A GÓLOK TÖRTÉNETE A KISVÁRDA HONLAPJÁNAK BESZÁMOLÓJA  SZERINT:

"2. perc: GÓL! Vezet a Barcika! Bumba lövését blokkolták a 16-oson belül, kontrából megindultak a hazaiak, és a védelmi megingást kihasználva Radu talált a kapuba. 1–0.

49. perc: GÓL! Egyenlítettünk! Nagy Mihály Krisztiánt vágták fel a 16-oson belül, a jogosan megítélt büntetőt Camaj jobbal a bal alsó sarokba lőtte. 1–1.

62. perc: GÓL! Camaj a bal oldalon az alapvonalig futott a labdával, visszagurítása után Melnik 16 méterről rosszul találta el a labdát, amit az 5-ösön Jelena lekezelt és a felső lécre lőtt. A magasan felperdülő labdára Gosztonyi érkezett és az ötös sarkáról a kapu bal oldalába fejelt. 1–2.

72. perc: GÓL! Szép akció végén, Leoni ballal lágyan ívelt középre Jelena pedig 6 méterről a bal felső sarokba fejelt. 1–3."

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC–KISVÁRDA MASTER GOOD 1–3 (1–0)

Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 100 néző. V.: Nagy R.

Kisvárda 1. félidő: Dombó (Odincov, 31.) – Hej, Rubus, Kravcsenko, Czérna – Szimovics, Zlicsics – Navrátil, Bumba, Asani – Horváth Z. 2. félidő: Odincov (Németh M., 60.) – Melnik, Prenga, Csirkovics, Leoni – Gosztonyi, Karabeljov, Ötvös, Camaj – Nagy M. K., Jelena. Vezetőedző: Joao Janeiro

Gólszerző: Radu (2.) illetve Camaj (11-esből, 49.), Gosztonyi (62.), Jelena (72.).