A legkeményebb ellenfél vár Gulácsiékra a kupadöntőben – videó

Parádés, fordulatos meccs volt Brémában.

A Bayern München 3-2-re győzött a Werder Bremen vendégeként a Német Kupa szerdai elődöntőjében. A brémaiak a második félidőben két percen belül ledolgozták kétgólos hátrányukat, de a lengyel Robert Lewandowski 80. percben szerzett második találatára már nem volt válaszuk, így a bajorok jutottak a döntőbe, ahol a magyar válogatott Gulácsi Pétert és Willi Orbánt foglalkoztató RB Leipzig lesz az ellenfelük.

A finálét május 25-én a berlini Olimpiai Stadionban rendezik.

NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
Werder Bremen–Bayern München 2–3 (Oszako 74., Rashica 75., ill. Lewandowski 36., 80. – a másodikat 11-esből, Th. Müller 63.)

KEDDEN JÁTSZOTTÁK
Hamburger SV (II.)–RB Leipzig 1–3 (Jatta 23., ill. Y. Poulsen 12., Janjicic 54. – öngól, Forsberg 72.)