A Kaposvár megint kibabrált a Lokival – a gólok története

Nagy bajban van a DVSC.

DVSC-Kaposvár 1-1

Alsóházi rangadóval vette kezdetét az NB I 27. fordulója. A sereghajtó Kaposvár ebben a szezonban már kétszer megtréfálta a Lokit.

Hiába a Loki mumusa, már most kieshet a Kaposvár – ELŐZETES – NB1.hu

A péntek esti meccsen sokáig úgy tűnt, hogy a DVSC vissza tud vágni, de a hajrában a Rákóczi egyenlíteni tudott. A reminek köszönhetően ezen az összecsapáson még nem vált biztossá a kaposváriak kiesése. A debreceni együttes pedig nagyon nehéz helyzetben van. A piros-fehér klub drukkerei az újabb csalódást keltő eredmény után eléggé kiakadtak.

A MECCS FŐSZEREPLŐJE: BORBÉLY ÁKOS

A csereként beszálló játékos a hajrában egyenlített, ennek köszönhetően a Kaposvár még nem esett ki az NB I-ből. Érdekesség, hogy a 19 esztendős futballista először talált be az élvonalban.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: KINYIK MENTÉSE

A 21. percben közel került az egyenlítéshez a Kaposvár. Ádám Martin próbálkozása már túljutott Nagy Sándoron, de Kinyik Ákos a gólba tartó labdát ki tudta vágni a mezőnybe.

6.perc: Garba tette középre a labdát, ami egy kaposvári lábról pattant Szabó Bence elé. A 22 esztendős játékos kilenc méterről lőtt Pogacsics kapujába. Szabó első NB I-es találatát szerezte (1-0).

Security Check Required

86. perc: Ádám lódult meg a debreceni kapu irányába, majd Borbélyt játszotta meg. A csereként beszálló játékos kb. 8 méterről vette be Nagy Sándor kapuját (1-1)

A Lokira kedden újabb "hatpontos" mérkőzés vár, Vitelki Zoltán együttese az Újpest otthonában fog vendégeskedni. A Kaposvár szerdán a Puskás Akadémia stadionjában fog pályára lépni.

Debreceni VSC-Kaposvári Rákóczi FC 1-1 (1-0)