Puskás Akadémia FC– Szombathelyi Swietelsky-Haladás 1-0
G.: Márkvárt (13.), ill. Martínez,( 34.)

Játékvezető: Kassai Viktor
Sárga lap:
Piros lap:
II. Félidő
90+2'   A találkozó összefoglalója:
90+1' Vége a mérkőzésnek!
89'   Zsótér kapásból húzta kapura a játékszert, kevéssel a kapu fölött hagyta el a játékteret a labda.
88'   Két perc van hátra a mérkőzésből
76' Németh Márió le, Medgyes Zoltán be.
71' Pauljevic besárgult.
66' Sallai helyett Zsótér.
65'   Sallai próbálkozott tizennyolc méterről, ám lövésébe beleértek, így az szögletre pattant.
61'   Kapu előtt vágódott volna el keresztbe a labda, de Castillion még beleért, de a kapu mellé helyezett.
60'   Az első félidő sokkal jobb volt ám!
57' Mészáros helyett Castillion folytatja.
51'   Ügyes hazai kombináció után Király szedte fel a labdát az érkező Mészáros elől.
50'   Halmosi éles szöglete után Pogacsics öklözi a mezőnybe a labdát az ötösnél az érkezők elől.
46' Folytatódik a meccs!
I. Félidő
45' Szünet!
44' Pogacsics remekül megérezte, hogy Iszlai középre rúgja a labdát, így ki is védte a próbálkozás.
43'   Martínez ugratta ki Kovácsot, Pauljevics buktatta, tizenegyes.
40' Fiola kapott sárgát.
34' Egyenlített a Hali! Felívelés után Halmosi fejjel készítette le a labdát Martineznek, aki 5 lépésről nem hibázott, 1-1!
25'   Csurko bal oldali szögletét a röviden érkező Sallai sarokkal teszi kapura, de mellé.
22'   Sallai Roland látványos mozdulattal tűzte kapura tizenhétről az égből elé pottyanó játékszert.
15'   Csurkó szöglete után Sallai érkezett remekül a labdára, ám közelről mellé csúsztatott.
13' Sallai egy csel után Márkvárt Dávidhoz passzolt, aki betört a tizenhatoson belülre, majd tizenöt méterről Király felett a bal felsőbe lőtte a labdát.
9'   Az első helyzet! Hazai beadás után Csurko elé pattant a labda, aki tizenöt méterről jobbal, félmagasan mellé bombázott.
9'   Sallai még lemaradt egy beadásról, de Csurko lőhetett, de mellé helyezett.
8'   Bosnjak adta be balról élesen a labdát, Martínez fejese azonban nem volt veszélyes.
3'   Pekár tesztelte Királyt, aki magabiztosan öklözte a mezőnybe a labdát.
1' Elkezdődött a mérkőzés

Hazai csapat játékosai: Pogacsics - Pauljevic, Fiola, Kelic, Forró - Zsidai, Márkvárt - Csurko, Sallai, Pekár - Mészáros K.

Vendég csapat játékosai: Király - Angyal, S. Wils, Kovács L., Bosnjak - T. Wils, Iszlai, Németh M. - Gaál, Martínez, Halmosi

Hazai csapat vezetőedző: Robert Jarni

Vendég csapat vezetőedző: Mészöly Géza

Hazai csapat cserejátékosai: Boros (K), Zsótér, Bacelic-Grgic, Nagy Zs., Lipcsei, Dinjar, Castillion

Vendég csapat cserejátékosai: Rózsa (K), Schimmer, Williams, Gyürki, Nagy P., Batarelo, Medgyes

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.