G.: Nikacs (51.), Gera D. (66.), Hajdú (92.)
Játékvezető: Vad II István
Sárga lap:
Piros lap:
II. Félidő
90+3' Vége a találkozónak.
90+2' Itt a kegyelemdöfés! Hajdú Ádám külsővel tekert a kapufa mellé.
90'   Három perc lesz a ráadás.
85'   Gera passza után Varga lőtt kapásból, de mellé szállt a lövése.
83' Piermayr rúgott oda Vass Ádámnak.
77' Takács Vargát buktatta.
70' Viczián váltotta Spitzmüllert a vendégeknél.
69'   Hoppá! A semmiből erősíthetett volna a Békéscsaba: Punosevas találta el kapufát.
66' A frissen beállt Varga bolondította meg Vaskót, majd passzából Gera bombázott a léc alá. Szép akció, szép gól.
61' Paukner váltotta Birtalant a vendégeknél.
58' Varga Szabolcs a gólszerző Nikacsot váltotta.
57' Laczkó és Vass Ádám is besárgult.
51' Vezet az MTK! Nikacs gurított higgadtan a kapuba, némi terelgetés után.
46' Takács Péter váltotta Bényeit.
46' Folytatódik a találkozó.
I. Félidő
45' Vége az első félidőnek, amelyben az MTK volt aktívabb.
43'   Nikacs készítette le lövésre Thiamnak a labdát, az életerős próbálkozást Polekszics hárította.
36'   Ismét Gera Dániel veszélyeztett, 25-ről próbálkozott, de Polekszics hárította a kísérletet.
31'   Bese adott középre, az érkező Kanta fejesét Polekszics fogta.
30' Marek Strestik helyét Hajdú Ádám vette át, sérülés a korai váltás oka.
23'   Szabadrúgáshoz jutottak a vendégek, Punosevac állt a labda mögé, de a kapu fölé lőtt.
19'   Nikacs centerezett a középen érkező Gerát választva, de az MTK támadója pár centivel lemaradt a beadásról. Ez volt a mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete.
15' Baki Ákos kapta a mérkőzés első sárga lapját.
11'   Gera, Kanta, Gera volt a labda útja, majd a fiatal támadó egy szép, de gyenge mozdulattal csapta volna be Polekszicset, de kapus könnyedén hárított.
10'   Az első tíz percben Hegedüsnek kellett egy beadást lehúzni, míg a másik oldalon Nikacsnak volt hosszú egy szöktetés.
2'   A mérkőzést a helyszínen tekinti meg Bernd Storck, a magyar válogatott szövetségi kapitánya, legalábbis erről számolt be a vendégek Facebook-oldala.
1' Elkezdődött a találkozó!
0'   A mérkőzés gyászszünettel kezdődött, Sárosi Lászlóra emlékeztek a játékosok és szurkolók.
0'   A találkozó 19 órakor kezdődik!

Hazai csapat játékosai: Hegedüs - Bese, Baki, Poór, Vadnai - Vass, Thiam - Gera, Kanta, Strestik - Nikacs

Vendég csapat játékosai: Polekszics - Bényei, Vaskó, Damjanovics, Fabio - Birtalan, Spitzmüller, Piermayr, Laczkó - Calvente, Punosevac

Hazai csapat vezetőedző: Teodoru Vaszilisz.

Vendég csapat vezetőedző: Zoran Szpisljak

Hazai csapat cserejátékosai: Groppioni - Deutsch, Vukmir, Varga, Hajdú, Vogyicska, Talabér.

Vendég csapat cserejátékosai: Mursits - Koszó, Takács, Balog, Paukner, Viczián, Hudák.

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.