Játékvezető: Thorarinsson (Sigurdsson, Gudmundsson)
Sárga lap: Kalmár, (89.) Balilti (29.), Eli Halaila (47.), Gadi Kinda (68.69.)
Piros lap: Gadi Kinda (69.)
II. Félidő
90+4'   Vége a mérkőzésnek, nem tudtuk kihasználni, hogy, hogy több, mint 25 percet emberelőnyben játszottunk.
90+1'   Forgács lőtt ballal 22-ről a jobb felső irányába, Elkaszlaszi magabiztosan hárított
90'   4 perc hosszabbítás lesz
89'   Nem igaz, mi maradt ki!!!! Zsótér csodapasszát Makrai jobbal 14-ről a kilépő kapusba lövi...
79' Kalmár Zsolt besárgul,
76'   Perez le, David Keltjensz be
72' Makrai Gábor váltja Sallait
71'   Vida 23 méteres szabadrúgását kikapja a bal felső elől a kapus, a kipattanót meg három lépésről az égbe bikázza Lenzsér!
69' Emberelőnybe kerültünk! Gadi Kinda rúgott bele Gerába, megkapta a második sárgáját! Köszi! Gyerünk, fiúk, minden bele!
68' Gadi Kinda kapott sárgát szövegért.
64'   Sallai lőtt jobbról, éles szögből 8 méterről, Elkaszlasz azonban mentett a rövid sarok előtt.
57' Halaila le, Din David váltja.
52' Vida lerántja Perezt, ez is sárga.
50'   Gera remekül adott be jobbról, de Kalmár 14 méterről sokkal fejelt a jobb alsó sarok mellé. Kár érte…
47' Eli Halaila Vidát rúgta meg, övé a második sárga.
I. Félidő
45'   Szünet!
40'   Kalmár bal oldali szögletét a kapu elé csúsztatja a rövid sarok elől Mervó, de Forgács elől Perez ment fejjel.
32'   Raijjan bal oldali szabadrúgását az ötösön egyedül hagyott Perez jobbal kapura helyezi, Nagy jobbra ügyes mozdulattal fogja a labdát.
29' Balilti kapja a meccs első sárgáját.
23'   Picit felpörögtek a vendégek, akik kisebb fölénybe is kerültek.
18'   Dzsaber ravasz ívelését után Sallai elvéti, Balilti nem éri el a labdát, de az ötös bal sarkán összecsap a kissé késlekedő Nagy és a bevetődő Perez. A spori nem ítélt büntetőt, nem is volt miért.
15'   - Komoly ellenfelek várnak a csapatunkra a következő két játéknapon - mondta az mlsz.hu-nak a kerethirdetés után a szövetségi edző, Robert Kilin - Izrael ellen hazai pályán természetesen győzelemre készülünk, mint ahogy jó eredményt szeretnénk elérni Albániában is. Ősszel idegenben nehéz helyzetben voltunk az izraeli válogatott ellen, sok játékosunkat érintette a megbetegedés, így azon a mérkőzésen nem lehetett valós szakmai célokért játszani. Úgy gondolom, hogy verhető csapat, így Gyirmóton győzelemre készülünk ellenük.
11'   Raijan jobb oldali szép beadását menti ballal a visszafutó Forgács a lehető legjobb ütemben.
8'   Eddig a mezőnyben küzdenek a felek, sok a belemenés.
1' Elkezdődött a mérkőzés!

Hazai csapat játékosai: Nagy G. - Botka, Lenzsér, Bobál, Hangya -Vida, Forgács - Kalmár, Sallai, Gera – Mervó

Vendég csapat játékosai: Elkaslasi – Jaber, Habashi, Peretz, Goldberg – Kinda – Raiyan, Lavi, Perez, Balilti – Khalaila

Hazai csapat vezetőedző: Robert Kilin

Vendég csapat vezetőedző: Arik Benado

Hazai csapat cserejátékosai: Székely (k), Polgár, Kecskés, Cseke, Zsótér, Balogh, Makrai

Vendég csapat cserejátékosai: Glazer (k), Danino, Gozlan, David, Keltjens, Safuri, Davidov

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.