G.: Dzsudzsák (79.), ill. Mandzukic (29.)
Játékvezető: Radek Prihoda
Sárga lap: Korhut (89.), ill. Vida (49.)
Piros lap:
II. Félidő
90'   Vége a mérkőzésnek
89' Korhut csúszott rá Mandzukicra
88'   Az utolsó percekben nálunk van a labda, úgy tűnik megyünk a győzelemért. Így is kell
85'   Nikolics ment el a baloldalon, de középre adására Kalinic kivetődött
81' Dzsudzsák Balázs helyére Stieber Zoltán érkezett
80' Kleinheisler helyére Böde Dániel érkezett
79' Dzsudzsák Balázs tekert szabadrúgásból 19 méterről a kapu bal oldalába! Bravó!
77'   A frissen beállt Srna első labdaérintéséből majdnem gólt lőtt. 17 méterről elvégzett szabadrúgása nem sokkal kerülte el a jobb felsőt
75' Srna érkezett Kovacic helyére a vendégeknél.
74'   Szalai lépett bele a földön fekvő Corluka gyomrába, úgy néz ki megússza lap nélkül
72'   Szalai emelt be egy labdát a védelem mögé, Nikolics elindult rá, de látszott hogy nem fogja elérni, ezért inkább elesett, de a játékvezető nem volt vevő az alakításra.
70'   Madzukic rúgott oda Korhutnak. Most több a szabálytalanság mint a játék
68'   Most nagyon sok pontatlansággal játszik a magyar válogatott. Sok az eladott labda, de a horvátok is visszavettek
64'   A második félidőben többet birtokoltuk a labdát, és határozottan benne van a gól a játékunkban.
60'   Szalai ütközött Corlukával, a magyar csatár lent maradt a földön
58'   Kleinheisler lőtt a tizenhatos jobb sarkáról, de a vendég védelem blokkolta a próbálkozást.
57'   Most sokkal jobbak vagyunk, érik a magyar gól!
50'   Dzsudzsák szabadrúgását Kovacic fejelte ki Szalai elől az ötösön.
49' Vida kapott sárga lapot.
48'   Kleinheisler lőtt 21 méterről, az életerős bombát csak öklözni tudta a horvát kapus.
46' Bogdán Ádám váltja Dibusz Dénest, Szalai Ádám és Nikolics Nemanja Németh Krisztiánt és Priskin Tamást, Elek Ákos pedig Nagy Ádámot.
46' Elkezdődött a második félidő.
I. Félidő
45'   Vége az első félidőnek
42'   Dzsudzsák sarokkal játszott Kleinheislerhez, aki az átvétel után a jobb alsóba tekert, de Kalinic kitenyerelte a labdát. Óriási bravúr volt
41'   Perisic kapott labdát a baloldalon, Fiola mellett megcsinált egy befelé cselt, majd nagy erővel lőtt, de a labda fölé szállt és Dibusz is rajta volt
38'   Vrsaljko jobb oldali ceneterését Guzmics vágta ki becsúszva
36'   Dzsudzsák Balázs vett át egy labdát a térfél közepén, majd tolt rajta párat, 18 méterről lőtt. A labda nem sokkal ment el a jobb kapufa mellett
35'   Bogdán Ádám melegít az oldalvonal mellett.
34'   A gólszerző Mario Mandzukic maradt lent a földön, ápolni kell
29' Perisic kapott labdát a bal oldalon, középre centerezett, az érkező Mario Mandzukic a hosszú oldalon könnyedén belsőzött a kapuba.
28'   Antolic vett le mellel egy labdát, majd 18 méterről lőtt, Dibusz könnyedén fogta a jobb alsóba tartó pattogós lövést.
27'   Priskin kapott labdát a horvát térfél közepén, megindult a kapu felé, majd 19 méterről lőtt, de jócskán fölé durrantott
24'   Gera Zoltán szerzett labdát 25 méterre az ellenfél kapujától, Kleinheislerhez passzolt, aki nem érezte a kényszerítőt, inkább a lövést választotta, de a kísérlete jócskán elkerülte a horvát kaput
20'   Brozovic jobb oldali beadása lecsúszott, de így lett veszélyes. A kapu felé tartó labda elment a jobb felső sarok fölött,
19'   Németh Krisztián rántotta le a jobb oldalon felfutó Corlukát. A két játékos elkezdett kakaskodni, de mindketten megúszták sárga la nélkül.
18'   Corluka jobb oldali beadását Lang tisztázta szögletre
16'   Most Kleinheisler maradt a földön. Látszik, hogy a horvátok nem egy langyos szombat estére érkeztek
14'   Priskin Tamás maradt a földön, ápolni kell a magyar csatárt,de úgy tűnik folytatni tudja a játékot
12'   Dzsudzsák jobb oldali beadására Német Krisztián érkezett a hosszú oldalon, de egy horvát védő belecsúsztatott a labdába, így a magyar csatár egy hajszállal lemaradt
9'   Egyelőre egyik csapat sem alakított ki komoly helyzetet, de labdabirtoklásban jól áll a magyar válogatott
6' Vida maradt lenn a földön Dzsudzsák belépője után, ápolni kell a Dinamo Kijev védőjét.
2'   Németh támadta le Vrsaljkót a tizenhatoson, aki estében kézzel ért a labdához, de mehet tovább.
1' Elkezdődött az összecsapás, a mieink indították útjára a labdát. Hajrá Magyarország!!! A horvátok kék mezben, a magyar nemzeti tizenegy piros-fehér szerelésben lépett pályára.
0'   A nemrég elhunyt Verebes Józsefre és a brüsszeli terrortámadás áldozataira is emlékeztek a stadionban.
0'   Köszönjük! Nélkületek nem sikerülhetett volna! Ezzel a transzparenssel köszönték meg a szurkolóknak az eddigi biztatást a válogatott játékosai, Dzsudzsák Balázs mikrofont is ragadott.

Hazai csapat játékosai: Dibusz (Bogdán, 46.) – Fiola, Guzmics, Lang, Korhut – Nagy Á. (Elek,46.), Gera Z. – Németh K. (Nikolics, 46.), Kleinheisler (Böde, 80.), Dzsudzsák (Stieber, 81.) – Priskin (Szalai, 46.).

Vendég csapat játékosai: Kalinic - Corluka, Vida, Schildenfeld, Vrsaljko - Brozovic, Modric, Antolic, Kovacic (Srna 75.), Perisic - Mandzukic

Hazai csapat vezetőedző: Bernd Storck

Vendég csapat vezetőedző: Ante Cacic

Hazai csapat cserejátékosai: Király, Gulácsi, Bogdán, Bese, Elek, Szalai, Böde, Gyurcsó, Nikolics, Stieber, Juhász

Vendég csapat cserejátékosai: Subasic(k), Vargic(k), Srna, Lovren, Halilovic

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.