Gólszerző: Prosser (49.), Holender (61.), Kamber (78.), Hidi (83.)
Sárga lap: Filkor (80.) ill. Koszta (72.)
Piros lap:
II. Félidő
90+3' VÉGE! Nagyon könnyedén nyert idegenben is a Honvéd
90+3'   Gyirmóti szabadrúgással ér véget a mérkőzés, de Gróf felszedi a labdát
90' Plusz két perc a ráadás
90'   Birkóznak a játékosok Gróf kapuja előtt, de végül nem sikerült kapura fordulni
89'   Majdnem ott volt az ötödik, Kamber fejese után Sebők a kapufa segítségével védett, majd majdnem leszedte Filkor fejét a kapus...
87'   Vasiljevic bolondította a hazai védőket, de az utolsó pillanatban menteni tudtak
83'   Zsótér kiugratása után Gazdag még a kapufát találta el, de a kipattanót Vasiljevic továbbította Hidinek, aki nem hibázott
83' GÓÓL! Hidi Patrik lövi a negyediket!
80' Filkor kap sárgát, amiért hátulról felrúgta ellenfelét
78'   Dorde Kamber szerzi a harmadik Honvéd gólt! Egy szöglet után bántóan közelről, két lépésről fejelt gólt a védő, ezzel végérvényesen eldúlt a találkozó
78' GÓÓÓL! 0-3!
77' Rossi harmadik cseréje jön: Holender le, Hajdú Ádám be
76'   Lengyel tudott fejelni egy Gyirmót-szöglet után, de ezúttal sem sikerült kaput találni
75' Csiki helyén Simon Attila folytatja
73' Koszta le is jön, Zsótér érkezik a helyére
72' Kosztáé a meccs első sárgája. Egy eladott labda után rántotta le ellenfelét
70'   Csiki érkezett jól egy beadásra, de fejese nem talált kaput
64'   Grófnak is akadt dolga, egy távoli lövést piszkált szögletre
63' Prosser helyére jön Vasiljevic
61'   Holender Filip a leshatáron várta a kiugratást, majd higgadtan a bal felsőbe emelt Sebők fölött
61' GÓÓÓL! 0-2!
59'   King harcot ki egy szabadrúgást, Holender gyengécske lövését Sebők fogta
58'   Kissé korainak tűnik, de Gróf már az idővel is játszik
55' Cserével próbál frissíteni Urbányi István, Bori Gábor helyére Simon András érkezett
54'   Kicsit leült a meccs a gól óta...
49'   Egy gyirmóti bedobást fülelt le a Honvéd az ellenfél térfelén, Koszta húzott középre, majd remekül ugratta ki Prossert, aki higgadtan a bal alsóba helyezett
49' GÓÓÓL! Vezet a Honvéd!
46' A hazai csapat kezdi a második félidőt
46' Cserél a Gyirmót, Novák helyére Sallói Dániel érkezik a második félidőre
I. Félidő
45' A játékvezető egyetlen másodpercet sem hosszabbított, lefújta az első félidőt, 0-0 az eredmény 45 pernyi játék után
42'   A változatosság kedvéért Eppel lőtt 18 méterről, de a célzással egyelőre gondok vannak
40'   Megint csak átlövéssel próbálkozik a Honvéd, Hidi lövése azonban kapu fölé száll
37'   Előbb Novák került helyzetbe, de rosszul vette át a labdát a kispestiek kapuja előtt, majd a túloldalon Gazdag lőtt kapura, Sebők a jobboldali kapufa mellől ütötte ki a labdát, nagy helyzet volt!
34'   Szinte csak másodpercekre kerül a labda a Honvéd térfelére, de igazán komoly helyzet még nem alakult ki, most Prosser késett le King beadásáról
31'   Prosser távoli lövését blokkolták a védők
27'   Koszta került földre a gyirmótiak tizenhatosán belül, de nem ért büntetőt az eset
25' Fantasztikusan szurkolnak a kispesti drukkerek, folyamatosan énekelve biztatják csapatukat
22'   Eppel készítette le a labdát Gazdagnak, aki futtából lőtt, de kapu fölé szállt a labda
20'   Lovric állította meg egy remek szereléssel a Gyirmót akcióját
18'   Prosser küldött kapura egy pattogós szabadrúgást, Sebők üggyel-bajjal paskolta csak el a kapuja elől
13' Eddig egyértelműen a Honvéd dominál, a hazaiaknál alig volt eddig a labda.
10'   Egy ígéretes támadás végén Koszta lép rá a labdára a tizenhatoson belül.
6'   Az első öt perc eseménytelenségét Eppel törte meg, akinek lapos beadását Sebők felszedte.
1' Megkezdődött a mérkőzés!
0' A két csapat első összecsapása nem hozott gólt, reméljük ezúttal másképp lesz!
0' Marco Rossi (Honvéd): - A legnagyobb tisztelettel készülünk a Gyirmót ellen. Nem jelent semmi negatívumot, hogy az utolsó a tabellán, sőt, extra motivációt adhat a játékosainak. Mindig nehéz olyan ellenfél ellen pályára lépni, amelyik az életéért küzd. Nehéz is felkészülni ellene, mert a legutóbbi négy bajnokiján mindig más taktikával lépett pályára, ami tovább nehezíti a dolgunkat.

Hazai csapat játékosai: Sebők - Présinger, Lengyel, Jancsó, Achim - Vass P., Kiss M. - Bori, Novák, Filkor - Csiki

Vendég csapat játékosai: Gróf - Lovrics, Botka, Kamber, Ikenne-King - Gazdag, Hidi, Koszta - Holender, Eppel, Prosser

Hazai csapat vezetőedző: Urbányi István

Vendég csapat vezetőedző: Marco Rossi

Hazai csapat cserejátékosai: Rusák, Nagy S., Simon Attila, Simon András, Sallói, Szegi, Lázár

Vendég csapat cserejátékosai: Nagy S., Bobál D., Hajdú Á., Nagy G., Vasiljevic, Zsótér, Kabangu

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.