G.: Radó (7.), Hajnal (21.), Gyömbér (66.), Kulcsár D. (83., öngól), Lamah (91.), ill. Szakály D. (34.), Hahn (60.)
Játékvezető: Pintér Csaba
Sárga lap: Varga (30.), Nalepa (74.), Gyömbér (79.), ill. Lenzsér (20.), Szabó J. (42.), Kulcsár D. (43.), Bartha (45.)
Piros lap: Balázs Zs. (67.)
II. Félidő
90+3'   Így ünnepelt a bajnokcsapat:
90+2' Véget is ért a találkozó, a Fradi 5-2-es sikerrel ünnepelte meg a múlt héten bebiztosított bajnoki címét.
90+1' Kiütés, itt az újabb ferencvárosi találat. Nagy Dominik beadását Roland Lamah fejelte közelről a hálóba.
89' Papp helyére Kesztyűs érkezett a Paksnál.
83' Itt a Fradi újabb gólja. Lamah adott be élesen a tizenhatoson belülről a bal oldalról, a középen menteni igyekvő Kulcsár a saját kapujába talált.
81'   Lamah indította szépen Radót, aki a játékvezető les címén megállított, tévesen.
79' Gyömbér akasztott meg egy paksi támadást, újabb sárga.
75' Trinks érkezett Varga helyére a Fradinál.
74' Nalepa is sárgát kapott.
70'   Varga végzett el 25 méterről szabadrúgást, a bal felsőbe tartó labdát Molnár szögletre tolta.
67' Balázs Zsolt ütötte meg Csukicsot, azonnal mehetett zuhanyozni!
66' Újra vezet a Fradi! Gyömbér Gábor 22 méterről hatalmas gólt ragasztott a jobb alsó sarokba.
65' Hajnal helyére Busai érkezett a Fradinál.
63'   Radó beadására jól érkezett Varga, de Szabó nagyot mentett az utolsó pillanatban.
60' Egyenlített a Paks! Szabó János bal oldali beadását Hahn János fejelte a rövid sarokról, 6 méterről Dibusz kapujába.
57'   Balázs lépett ki ziccerben, Nalepa loholt mögötte, kicsit taszított rajta, ami épp elég volt, hogy a kapujából kifutó Dibusz le tudja zárni a szöget és hárítani tudjon a kaputól 13 méterre.
55'   Nalepa mentett az utolsó pillanatban a kilépő Balázs elől.
52'   Szabó próbálkozott meg távoli lövéssel, a középre tartó labda nem okozott gondot Dibusznak.
49'   Mik maradtak ki? Előbb Radó lőtt 6 méterről bődületes felső lécet, majd a kipattanót Varga nem tudta belőni öt méterről az üresen tátongó kapuba.
46' Elkezdődött a második játékrész.
46' Három csere is történt a szünetben. A Fradinál Böde helyére Gyömbér állt, míg a Paksnál Balázs és Kecskés érkezett, Koltai és Bartha helyett.
I. Félidő
45+1' Vége az első félidőnek.
45' Bartha rúgta meg hátulról Vargát, ez is sárga.
43' Potyognak a sárga lapok, ezúttal Kulcsár Dávid kapta.
42' Szabó János birkózta le Vargát, itt az újabb sárga.
41'   Nagy Fradi-helyzet! Radó készítette le szépen a labdát Bödének, aki 6 méterről a védője szorításában fölé-mellé rúgott.
40'   Radó-Böde-Lamah volt a labda útja, utóbbi 15 méterről lőtt, de Molnár hárítani tudott.
39'   Kulcsár rúgta fel csúnyán Nagy Dominiket, de elmaradt a sárga lap.
34' Szépített a Paks! Szabó mélységi beadását Szakály Dénes fejelte 7 méterről a bal alsóba.
31'   Szakály Dénes szögletből tekert kapura, nem sokat tévesztett
30' Varga késett ütemet Szakály Dénessel szemben, sárgát kapott érte.
27'   Kulcsár lőtt távolról, csúnyán fölé szállt a labda.
21' Már kettővel megy a Fradi! Hajnal Tamás végzett el szabadrúgást 11 méterre az alapvonaltól a bal oldalról, a labda gyönyörűen tekeredett a hosszú felső sarokba.
20' Lenzsér szabálytalankodott, sárga lap a jutalma.
18'   Hajnal szögletére Lamah érkezett a rövid oldalon, majd fejese a kapufán csattant.
15'   Radó a szólóját követően elesett a védők gyűrűjében a tizenhatos előterében, de a játékvezető továbbot intett.
13'   Nalepa követett el taktikai szabálytalanságot a középpálya közepén, Pintér Csaba jelezte, ez volt az utolsó figyelmeztetés lap nélkül.
7' Máris vezet a Fradi! Nagy Dominik passza után Radó András ment el a bal oldalon, nem tudták utolérni a Ferencváros támadóját, aki a tizenegyes pontról lövésre szánta el magát, Molnár még beleért, de hárítani már nem tudott.
4'   Mindkét oldalon egy-egy támadás, de egyik se jelentett veszélyt a kapukra.
1'
1' Pintér Csaba sípjelére vette kezdetét az összecsapás.
0'   Gyászszünettel kezdődik a mérkőzés, Sárosi László emlékére.
0'   A Fradi fiatal játékosai felsorakoztak, BAJNOKCSAPAT felirattal - így sétálnak ki a Ferencváros játékosai.

Hazai csapat játékosai: Dibusz – Nalepa, Csukics, Leandro – Gera Z. – Varga (Trinks 75.), Hajnal (Busai 65.), Nagy D., Lamah – Radó, Böde (Gyömbér 46.)

Vendég csapat játékosai: Molnár P. – Kulcsár D., Lenzsér, Gévay, Szabó J., Papp K. (Kesztyűs 89.). – Koltai T (Kecskés 46.)., Szakály D., Bertus, Bartha (Balázs 46.) – Hahn

Hazai csapat vezetőedző: Thomas Doll

Vendég csapat vezetőedző: Csertői Aurél

Hazai csapat cserejátékosai: Jova (k.), Adamcsek, Gyömbér, Busai, Trinks, Kárász

Vendég csapat cserejátékosai: Székely (k.), Báló, Kecskés, Kesztyűs, Rodenbücher, Bajner, Balázs

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.