Játékvezető: Farkas Ádám
Sárga lap: Jovanovics (42.), Varga J. (49.), Ferenczi (89.), Tisza (91.) ill. Nalepa (88.), Dilaver (89.), Lamah (91.)
Piros lap:
II. Félidő
90+5'   A találkozó összefoglalója:
90+4' Vége a mérkőzésnek! Győzött a Debrecen, bajnok a Ferencváros!
90+1' Elszabadultak az indulatok. Most éppen Tisza és Lamah kapott sárgát
89' Ferenczi és Dilaver is besárgulnak
88' Nalepa kapott sárga lapot miután Tiszával kakaskodott
84' Takács Tamás helyére Tisza Tibor érkezett a DVSC-be
81'   Kulcsár Tamás érkezett Holman Dávid helyére a Lokiban
78'   Leandro és Nagy Dominik helyére Varga Roland és Hajnal Tamás érkezett a Fradiba
77'   Leandro jobb oldali beadását Radó fejelte kapura nyolc méterről, ez is Verpecz kezébe ment.
74'   Lamah bal oldali beadása után Böde fejelt 10 méterről, Verpecz könnyedén fogta a labdát.
68'   Szakály remek csele után Holmanhoz került a labda, aki 13 méterről óriási kapufát lőtt.
62' Lamah futott el a bal oldalon, középre tálalt az érkező Stanislav Sestákhoz, aki nyolc méterről a kapuba belsőzött.
61'   Radó szöglete után Lamah-hoz került a labda, aki 14 méterről keményen lőtt, de Gera hátát találta telibe.
58' Ferenczi János érkezett Bódi Ádám helyére a Lokiba
57'   Gera csinált meg egy esernyőcselt a tizenhatoson belül Varga Józseffel szemben, de hosszan szöktette magát, így nem lett helyzet.
50'   Holman ment el a jobb oldalon, középre passzolt az érkező Takács Tamásnak, aki belsővel a bal alsót célozta meg, Dibusz azonban belekapott a labdába, amely tovább csorgott a gólvonal felé, Leandro azonban visszaért és menteni tudott.
49' Varga József lépett oda Nagy Dominiknak. Sárga lap
49'   Egyelőre egyik csapat sem alakított ki helyzetet
46' A Loki kezdte a második félidőt
46' Florian Trinks helyére Roland Lamah érkezett a Ferencvárosba.
I. Félidő
45+2' Vége az első félidőnek!
45+1'   Radó került helyzetbe, de Brkovics az utolsó pillanatban szögletre mentett.
42' Radó indult meg a bal oldalon, elment Bódi mellett, majd egy csellel Jovanovicot is átverte, de a Loki jobb hátvédje felrúgta. A mérkőzés első sárga lapja.
40'   Bódi lőtt 23 méterről, de Dibusz szemmel kikísérte a labdát.
39'   A Ferencváros nagyon rosszul futballozik. Teljesen más fordulatszámon pörögnek a vendégek.
36'   Nagy Dominik lőtt 21 méterről, de a debreceni blokkban elakadt a labda.
34'   A Fradi egyre feljebb jön, de a DVSC kontrák magukban hordozzák a veszélyt
30' Már 2-0-ra vezet a DVSC! Bódi adott remek labdát Szakálynak a jobb oldalon, a Loki csapatkapitánya középre centerezett, az érkező Takács Tamás a hálóba passzolt
28' Megszerezte a vezetést a DVSC! Holman cselezett befelé Leandro mellett, majd 13 méterről kapura lőtt, Dibusz lábbal védett, de a kipattanót Takács Tamás közelről a hálóba passzolta.
26'   Időközben már 2-0-ra vezet a Paks az MTK ellen. Úgy tűnik, ma bajnokavatás lesz Debrecenben.
24'   Ramírez ment el a bal oldalon, középre centerezett, de a labda hosszú volt Radó Andrásnak.
22'   Radó cselezett befelé a tizenhatoson belül, majd a jobb felsőt vette célba, de nem sokkal célt tévesztett.
19'   A Paks megszerezte a vezetést az MTK ellen, ha így marad akkor a mérkőzés eredményétől függetlenül bajnok a Ferencváros.
14'   Radó beadásába Böde csúsztatott bele, a labda átszállt a hosszú oldalra, érkezett Sesták, aki szó szerint kirúgta a stadionból a labdát.
11'   Ramírez ment el a bal szélen, középre centerezett labdájára Verpecz vetődött ki.
8'   Nagy Dominik cselezett befelé a jobb oldalról, majd 17 méterről lőtt, de nem találta el jól a labdát, így majdnem taccs lett belőle.
6'   Ramírez lőtt 22 méterről, Verpecz vetődve hárította a jobb alsóba tartó labdát.
4'   Bódi jobb oldali szabadrúgását Dibusz fogta magabiztosan.
1' A Ferencváros kezdte a mérkőzést

Hazai csapat játékosai: Verpecz - Jovanovic, Mészáros, Brkovics, Lázár - Varga J. - Bódi (Ferenczi, 58.), Holman (Kulcsár, 81.), Szakály, Horváth Zs. - Takács T. (Tisza, 84.)

Vendég csapat játékosai: Dibusz - Dilaver, Leandro (Varga R., 78.), Nalepa, Ramírez - Gera, Nagy Do. (Hajnal, 78.) - Trinks (Lamah, 46.), Sesták, Radó - Böde.

Hazai csapat vezetőedző: Kondás Elemér

Vendég csapat vezetőedző: Thomas Doll

Hazai csapat cserejátékosai: Radosevic (kapus), Szatmári, Tisza, Ferenczi, Delmic, Coulibaly, Kulcsár

Vendég csapat cserejátékosai: Jova (kapus), Lamah, Varga R., Busai, Gyömbér, Csukics, Hajnal

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.