Játékvezető: Vad II István
Sárga lap:
Piros lap:
II. Félidő
90+4'   A találkozó összefoglalója:
90+3' Vége!
90' Végén csattan az ostor! Eppel emelte át a labdát Kovácsikon, Vernes közelről a kapuba lőtt, 2-1!
90' Pátkai kapta meg a második sárga lapját.
89' Nagy helyett Gazdag
85'   Hatalmas, férfias harc folyik a győztes gólért.
82' Feczesin helyett Tischler
79' Vasziljevics helyett Vernes folytatja.
78' Oliveira helyett Heffler.
75'   Előbb Eppel lő lesről a kapuba, a kontra után Haraszti lő 14 méterről, Horváth bravúrral védett.
68' Lovric is besárgult
67'   Suljic helyett Géresi folytatja.
66'   Suljic emelt kapura a tizenhatos bal sarkáról, Horváth magabiztosan védett.
65' Youla helyett Holender folytatja.
64'   Kovács tört be a tizenhatoson belülre, de Horváth és Baráth közösen szerelték.
58' Oliveira is besárgult
49'   Kovácsik védte szép mozdulattal Nagy Gergő 18 méteres, életerős lövését.
46' Folytatódik a meccs!
I. Félidő
45' Szünet!
43'   Feczesin jobb oldali lapos beadása után Lovric vágta ki a labdát a mezőnybe az ötösnél az érkezők elől.
41' Fejes is besárgult.
33' Egyből egyenlített a Videoton: Kovács passza után Feczesin lőtte ki a kapu bal oldalát. Horváth nem ért le a rövidre, ez hiba, 1-1!
32' Pátkai is besárgult.
30' Vezet a Honvéd! Hidi ívelte középre a labdát szabadrúgásból jobbról, az ötösnél hatalmas kavarodás támadt, Kovácsik sem volt a helyzet magaslatán, így a labda Eppel elé került, aki az ötösről az üresen maradt kapuba helyezett, 1-0!
26'   Hidi elé került a labda, aki átvétel után, középről, 18 méterről lőtt fölé.
25' Bobál kapta az első sárgát.
24'   Hatalmas Vidi-helyzet: Suljic lépett ki középen, majd kissé hanyag mozdulattal 11 méterről szétlőtte a bal kapufát. A kipattanóból Feczesin ismételt, de 17 méterről magasan fölé lőtt.
18'   Remek szögletvariáció végén Fejes fejelte vissza a labdát az ötösre, ott érkezett Juhász, aki közelről lőtt, de Horváth ismét bravúrral hárított.
15'   Az első Vidi-helyzet: Oliveira közeli emelését védi bravúrral Horváth.
13'   Vasziljevics 17 méterről lőtt a jobb felső sarok mellé.
7'   Bal oldali beadás után Botka elé pattant a labda, ám a védő, ígéretes helyzetből, mellé lőtt.
4'   Kovácsiké az első védés: Youla passza után Vasziljevics lőtt estében 5 méterről, de a fehérvári kapus magabiztos volt.
1' Elkezdődött a mérkőzés!
0' Feczesin helyett Tischler.

Hazai csapat játékosai: -Horváth A. - Botka, Lovric, Kamber, Bobál, Baráth - Nagy G., Hidi, Vasziljevics - Eppel, Youla

Vendég csapat játékosai: - Kovácsik - Nego, Juhász, Vinicius, Fejes - Pátkai, Haraszti - Oliveira, Kovács I., Suljic - Feczesin

Hazai csapat vezetőedző: - Marco Rossi

Vendég csapat vezetőedző: - Horváth Ferenc

Hazai csapat cserejátékosai: -Nagy S., Ikenne, King, Szilágyi, Gazdag, Vernes, Prosser, Holender

Vendég csapat cserejátékosai: - Gyánó, Heffler, Lang, Tischler, Szolnoki, Géresi, Pölöskei

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.