Játékvezető: Bognár Tamás
Sárga lap: Piermayr (92.), ill. Punosevac (92.)
Piros lap:
II. Félidő
90+4'   A találkozó összefoglalója:
90+3' Véget ért az összecsapás.
90+1' Punosevac és Piermayr is besárgult.
90'   Ternován a pályán Bognár helyett, a 18 éves játékos először lépett pályára az élvonalban.
87' Spitzmüller helyére Paukner állt be.
85'   Bognár lőtt 25 méterről kapu mellé.
81'   Nikházi kapott jó labdát, de Polkeszics kiválóan lépett ki a kapujából és összeszedte azt.
75' Barczi-Nikházi csere a DVTK-nál.
73'   Gyenge a meccs, nincsenek helyzetek.
62' Birtalan helyére Viczián érkezett a Békéscsabánál.
61'   Grumics esett el a tizenhatoson belül, de a játékvezető továbbot intett, a támadót ápolni kellett.
60' Novothny helyére Grumics állt be a Diósgyőrnél.
49'   Piermayr lőtt csúnyán kapu fölé 24 méterről.
46'   Elkezdődött a második játékrész.
I. Félidő
45' Vége az első játékrésznek.
44'   Bényei tört be a tizenhatoson belülre Calvente passza után, majd 13 méterről lőtt, a labda pedig a jobb kapufán csattant.
38'   Calvente passza után Birtalan lőtt 18 méterről kapásból kapu mellé.
35'   Fabio beadása kijött Radosról, majd Punosevac hét méterről csúnyán kapu fölé lőtt.
29'   Koman pöckölt Novothny elé, aki 10 méterről csúnyán kapu mellé lőtt.
27'   Punosevac lőtt 8 méterről, Rados óriást védett.
25'   Bognár lőtt 24 méterről a, a jobb alsóba tartó labdát Polekszics védte.
18'   Calvente adott kötényt Egerszeginek, de hiába a szép mozdulat, végül szerelték a DVTK védői.
12'   Bényei jobb oldali beadása után Lipták szépen mentett becsúszva Punosevac elől.
6'   Bacsa tört be a jobb oldali alapvonalon a tizenhatoson belülre, majd középre adott, de Polekszics lábbal védett.
3'   Bognár lőtt 19 méterről, de a próbálkozását blokkolta a hazai védelem.
2'   A hazai csapat lilában, míg a vendég gárda piros fehérben lépett pályára.
1' Bognár Tamás sípjelére kezdetét vette a találkozó.

Hazai csapat játékosai: Polekszics – Bényei, Vaskó, Damjanovics, Fabio – Laczkó, Spitzmüller (Paukner 87.), Piermayr, Calvente – Birtalan (Viczián 62.), Punosevac.

Vendég csapat játékosai: Rados – Okuka, Lipták, Tamás, Nemes – Koman, Egerszegi – Bacsa, Bognár I., Barczi (Nikházi 75.)– Novothny (Grumics 60.)

Hazai csapat vezetőedző: Zoran Szpisljak

Vendég csapat vezetőedző: Egervári Sándor

Hazai csapat cserejátékosai: Mursits (k.), Takács P., Balog Zs., Fehér Zs., Paukner, Viczián, Hudák.

Vendég csapat cserejátékosai: Antal (k.), Eperjesi, Kovács G., Ternován P., Nikházi, Grumić.

A mérkőzés összefoglalója »

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.