Zoran Szpisljak elárulta, miért nyeretlen még az NB II-ben a Békéscsaba

Szolnok – A sereghajtó lilákat egykori játékosuk is szomorította.

Mint arról korábban beszámoltunk, az előző idényben még NB I-es Békéscsaba 2–0-s vereséget szenvedett a Szolnok otthonában az NB II 5. fordulójában. A liláknak ez volt a negyedik mérkőzésük, amelyen nem szereztek pontot, illetve szintén a negyedik meccsük, amelyen nem találtak aktuális ellenfelük kapujába.

A gólok története a beol.hu tudósítása alapján:

85. perc: a csereként beállt, korábban Békéscsabán is megfordult, Pantovics egy jobbról érkező labdát a vendégek kapujába lőtt, 1–0.

92. perc: Olasz megszerezte a hazaiak második gólját, 2–0.

Edzői értékelés:

Zoran Szpisljak (Békéscsaba): – Gól nélkül még senkinek sem sikerült meccset nyerni, még nekünk sem. Hiába alakítjuk ki a helyzeteket, ha nem tudunk a kapuba találni. Ahogy telik az idő, a csapat egyre idegesebb lesz, az ellenfél pedig a kisebb helyzeteit is értékesíti.