Felvidéki csapatot vert az Eger, kiütéssel nyert a Jászberény – EREDMÉNYEK

Készülnek a csapatok a bajnokságra.

Körösladányi MSK – Jászberényi FC 0-3

A Körösladány beszámolója:

,,Az NBIII – Keleti csoportjában hatodik helyen végző Jászberény volt az ellenfelünk kedd este, akik három-null arányban legyőzték csapatunkat. A mérkőzés jól szolgálta a felkészülést, hétvégén pedig következik a főpróba, amit a Füzesgyarmat ellen játszunk.

10. perc: A vendégek büntetőhöz jutottak, miután egy beadást követően kezezéses szabálytalanságot észlelt a játékvezető. A pontrúgást Süttő értékesítette. (0-1)

20. perc: Süttő bal oldali passzából Fekete O. tovább növelte a jászberényi előnyt, tíz méterről a hosszúba lőtte a labdát. (0-2)

75. perc: Szöglethez jutottak a vendégek, amit a középre ívelés után Gubacsi fejelt a léc alá. (0-3)

A Jászberény korán megszerezte a vezetést büntetőből, majd nem sokkal később jött a második góljuk is. A gólok után tőlünk Mácsai próbálkozott lövéssel, valamint Burai szabadrúgásból veszélyeztetett, de a vendég kapuson ezek a próbálkozások nem fogtak ki. A második félidőben Ivicevicnek is kellett egy bravúrt bemutatnia, majd a 75. percben a vendég szögletnél már ő sem segíthetett. A mérkőzés végén még Malkócs és Mácsai is helyzetbe került, utóbbinál bravúrral kellett védenie a kapusnak. A végeredmény viszont már nem változott, elszenvedtük első vereségünket a felkészülés során.

Körösladányi MSK – Jászberényi FC 0 – 3 (0 – 2)
Gólszerzők: Süttő (11-esből) a 10., Fekete O. a 20. és Gubacsi a 75. percben.

Körösladányi MSK: Nagy B. – Prasler, Vincze D., Szabó Á., Szántó M., Zelenyánszki L., Ruzsa Z., Burai D., Mácsai L., Papp Zs., Ilyés T.

Játszott még: Ivicevic M., Malkócs M., Knyihár D., Bartik M., Szabó V., Gyomai Á., Talpalló Á.

Vezetőedző: Fodor Sándor

Jászberényi FC: Bonica – Szemere, Gubacsi, Aranyos, Süttő, Lőrincz, Fekete M., Szöllősi, Albert, Fekete O., Hodgyai

Gólszerzők:
19 perc – Hegedűs D.
23. perc – Deli M.
34. perc – Gresó M.
64. perc . Boros G."

Gesztely FCE 2:2 Sajóbábonyi VSE

Gól:Faggyas, Borai

Dorog – ESMTK 1-0

A Dorog beszámolója:

,,Az előszezon második felkészülési mérkőzésén amellett, hogy sok fiatal játékosunk is bizonyítási lehetőséget kapott a szakmai stábtól, a győzelmet is sikerült is megszerezni!"