Bale góllal tért vissza, Gameiro öt perc alatt triplázott

Spanyolország – A Real zsinórban 42. mérkőzésén is betalált.

Az Atlético Madrid az utolsó tíz percben, Kevin Gameiro jóvoltából három gólt szerezve 4-1-re győzött a Sporting Gijón vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának első szombati mérkőzésén. A fővárosiak immár nyolc bajnoki találkozó óta veretlenek.

A listavezető Real Madrid 2-0-ra nyert a vendég Espanyol ellen a második szombati mérkőzésén. A három pont begyűjtésén túl jó hír a fővárosiak számára, hogy Gareth Bale a novemberi bokaműtétje után visszatért a pályára. A walesi szélső a 71. percben csereként állt be a meccs első gólját szerző Alvaro Morata helyére, majd a 84. percben maga is eredményes volt.

Dárdai Pálnak összejött, ami Arséne Wengernek nem – NB1.hu

La Liga, 23. forduló

Sporting Gijón–Atlético Madrid 1–4 (S. Álvarez 49., ill. Carrasco 46., Gameiro 80., 81., 85.)

Real Madrid–Espanyol 2–0 (Morata 33., Bale 83.)