Zárásként odacsapott ellenfelének a Balmazújváros

Kommentár nélkül közöljük a balmazfoci.hu írását a mai Balmazújváros-Cigánd edzőmérkőzésről.

Balmazújváros-Cigánd 4-0 (1-0)

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Horváth László (Szécsi Gergő, 46′) – Schmid Máté (Bokros Tibor, 60′), Jagodics Bence (Póti Krisztián, 60′), Varga Balázs (Jagodics Bence, 60′), Virág Aladár (Schmid Áron, 30′ – Eke Uzoma, 60′)) – Harsányi Zoltán (Vajda Sándor, 60′), Haris Attila (Irakli Maisuradze, 60′), Erdei Carlo (Sigér Dávid, 60′), Rácz Ferenc (Lasha Shindagoridze, 30′ – Zsiga Ervin, 60′)) – Kamarás György (Andrics Nemanja, 60′) , Rudolf Gergely (Bachana Arabuli, 60′) Vezetőedző: Horváth Ferenc

CIGÁND SE: Sánta Tibor (Deme Tamás, 46′) – Balla János (Horváth Attila, 46′), Szegedi Bence (Varga Krisztián, 46′), Kovács Gergő, Jáger Csaba – Baksa Zoltán (Timkó Zsolt, 46′), Toma György (Szöllősi Ferenc, 46′), Horváth Ferenc (Pásztor Alex, 46′) – Olekszij Svedyuk, Molnár László (Kis Gergő, 46′), Oláh Levente Szakmai igazgató: Szénay Péter

Gólszerző: Harsányi Zoltán (1-0) 10′, Rudolf Gergely (2-0) 47′, Vajda Sándor (3-0) 82′, Sigér Dávid (4-0) 88′

1. félidő: Végig az ellenfél térfelén tartjuk a labdát, megvannak a helyzeteink, és a 10. percben egy jobb oldali szabadrúgás után a vezetést is megszereztük. A hosszúra tekeredett a labda, ahol Haris tudott fejelni, védett a vendégek kapusa, de pont Harsányi elé ütötte ki a labdát, aki a kapu bal alsó sarkába lőtt. Egy nagyobb cigándi helyzet volt, de Horváth a helyén volt, és védett!

2. félidő: Bekezdtünk a második félidőben. Rögtön a játékrész elején betalált Rudolf. Majd a 60. percben teljesen sort cserélt Horváth Ferenc vezetőedző. Az utolsó tíz percben pedig még kétszer sikerült bevenni a borsodi csapat kapuját, először Vajda Sándor, majd Sigér Dávid lőtt pazar gólt. Önbizalomnövelés a szerdai tétmeccs előtt. Rengeteg kidolgozott akció, lövések, gólok.
A mérkőzés szünetében, és a mérkőzés végén összefoglalóval jelentkezünk!

Bombameglepetés: Lipcseiék legyőzték a Vasast – NB1.hu

Bombameglepetés: Lipcseiék legyőzték a Vasast